Samsung M34 alınır mı?

Aynen, sorduğumuzda da "garantisi biziz" diyen mağazalardan almalıyız 👍

Ayrıca bahsettiğin Kadıköy telefoncularının pek çoğunu biliyorum, içini açıp kontrol etmedikleri telefonları almıyorlar. Veya alıyorlarsa da yurt dışı oluyor. Kimse babasının hayrına sıfırı 18.500 TL olan telefonu 12.000 liraya satmaz. Bence bir şey önerirken neyin ne olduğunu bilmelisin. Küçük esnaf bu kadar enayi değil.
Hayır, normal K.V.K bandrollü telefon, kutusu açılmamış.

M34 çöp falan değil. Bilginizin olmadığı konulara mesaj yazmayın. Fiyatının en iyi ürünlerinden. 12K'ye sıfır S21 FE alabileceğin hayal dünyasından çıktığında M34'ün mantıklı bir cihaz olduğunu anlayabilirsin.

Kullandığım telefonu bana mı öğreteceksin 😀 işine bak abi ya.

Hayır, normal K.V.K bandrollü telefon, kutusu açılmamış.
Bak dostum, tekrar söylüyorum. Sıfır S21 FE'yi kimse babasının hayrına 12K'ye satmaz, sıfır piyasasının 18.5K olduğu yerde. Buna gerçekten inanıyorsan daha fazla söyleyebileceğim bir şey yok.

Bak dostum, tekrar söylüyorum. Sıfırı 18.5K olan bir telefonu kimse babasının hayrına 12K'ye satmaz. Buna gerçekten inanıyorsan daha fazla söyleyebileceğim bir şey yok.
Bak arkadaş.

Millet parasızlıktan bu telefonları taksitle alıp nakit 8 9'a satıyor bu mağazalara. Onlar da 3 5 koyup satıyor. Olay bu.

Bandrollü telefondan sorun çıkmaz, kaç kere aldım ben o mağazalardan. Tecrüben yoksa konuşmaya devam etme işte. Sus.

Bak arkadaş.

Millet parasızlıktan bu telefonları taksitle alıp nakit 8 9'a satıyor bu mağazalara. Onlar da 3 5 koyup satıyor. Olay bu.

Bandrollü telefondan sorun çıkmaz, kaç kere aldım ben o mağazalardan. Tecrüben yoksa konuşmaya devam etme işte. Sus.
15.000 TL'ye geldim ve hâlâ sıfır kapalı kutu S21 FE ilanı göremedim.
Yerinizde olsam daha fazla dik başlılık göstermek yerine hatamı kabullenir ve konudan uzaklaşırdım.

M34 yılın fiyat/performans telefonu görevini A34 üzerinden almasın diye sanırım çok ufak tefek dokunuşlarla 'fiyatına göre iyi' seviyesinde tutulmuş bir cihaz Samsung tarafından. Telefonun bana kalırsa en ölümcül eksiği üzerinde 6GB RAM, 8 olsaydı çok çok daha mantıklı bir cihaz haline gelirdi. Ekran fiyatın üzerinde, işlemci keza Exynos 1280 olmasına rağmen fiyat grubundaki en iyi işlemci, OIS var, 4K Video çekebiliyorsunuz, kamera performansı A34 ile çok yakın, sanırım A34'te ön kamerada 1080p 60FPS var bunda yok çok önemli değil. Ekran kasa oranı rezalet alttan hayvani bir parça var, parmak izi güç tuşunda, kasa plastik ve iz bırakıyor.

Bu serinin M30s'ini hala kullanmaktayım ve açık şekilde söylemek isterim ki eğer bende bir amiral gemisi olsaydı çoktan kırılmıştı. Telefonun düşmediği, ekranın sürütünmediği zemin ortam vs. kalmadı ayrıyetten düzensiz şarj ederek kullandım yeri geldi şarjda uzun süre kullandım. Telefonda tık yok ve bataryası şuan %94 sağlık seviyesinde, bu tarz low cost telefonlar acaip şekilde dayanıklı oluyor nedenini tam çözemedim. Tekrar bu cihaza dönersek RAM Plus ne kadar yardımcı olur bilinmez ama vergi indirimiyle alındığında içerdeki cihazların hepsinden önde bir telefon tabii ki neye göre iş görürlülük açısından. Vergi dilimindeki Note 12 bu cihaza en yakın telefon ve sadece bir tık ekranı daha iyi ve 8GB RAM var, kişisine göre daha estetik ama performans anlamında M34 daha önde bir cihaz kameradaki OIS, Note 12'nin bayağı önüne atıyor bu cihazı. Ve bana göre tabii ki OneUI. Tartışmasız Android kullanmak zorunda olan birisi için en iyi arayüz. Vergi indirimiyle bu telefon alınır, kendi çıplak fiyatıyla 10K verip almam üzerine başka şeyler kovalarım fakat ödediği rakamın yaklaşık 4200TL'sini geri alacak birisi için gayet yeterli bir telefon.

Teşekkür ederim yazdıklarınızı dikkate alıcam. Yılbaşına kadar A34 indirime girmez ise M34 alırım tekrar dan teşekkürler.

Teşekkür ederim yazdıklarınızı dikkate alacağım. Yılbaşına kadar A34 indirime girmez ise M34 alırım tekrardan teşekkürler.

Eğer tanıdığın bir telefoncu falan varsa faturasını 9500'e kestirip A34 almayı deneyebilirsin. Benim bir arkadaşım öyle yapmıştı.

Bak arkadaş.

Dediğin gibi yapıyorlar ama taksitli alan adamda keriz değil 18k olan bir teledonu 12-13K arası fiyata minimum verir telefoncuda 15-16k gibi bir fiyata satar ayrıca her ne kadar kutusu açılmamış olsa da ikinci ele giriyor. Kimse yarı parasına 4 5 ay kullanılmışını bile vermez ayrıca arkadaş vergi indiriminden yararlanmak istemiş ikinci el olduğu için veegi indirimindende yararlanamaz.

Geri
Yukarı