Samsung M34 alınır mı?

bleaster08

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, vergi indirimi ile M34 almayı düşünüyorum 9019TL geliyor. Telefon iyi midir? Almalıyı mıyım? Yoksa başka tavsiyeleriniz var mı? Bir de vergi indiriminden tam olarak nasıl yararlanabilirim? Hiç bilmiyorum ne yapmam lazım?

A ve M serilerinin kameraları aşırı kötü. Oyun performansları da iyi sayılmaz. Bunlar dışında normal telefon işte kullanırsınız. Biraz daha ekleyebilirseniz S21 FE almanızı tavsiye ederim.
Biraz dediğin cihaz neredeyse 2 tane M34 parasına satılıyor.

1701902781407.png

1701902792272.png

A ve M serilerinin kameraları aşırı kötü. Oyun performansları da iyi sayılmaz. Bunlar dışında normal telefon işte kullanırsınız. Biraz daha ekleyebilirseniz S21 FE almanızı tavsiye ederim.
Arkadaş vergi indiriminden yararlanmak istiyor ve 9 bin TL'lik bir telefon hakkında bilgi istiyor, siz de yaklaşık 10 bin TL ekleyip yeni başka bir telefon alması gerektiğini söylüyorsunuz bu nasıl bir mantık?

Kanki kardeşime aldım ben ve memnun bir aydır. Kasma bazen yapıyor diyor ama bence bu fiyat segmentinde normal karşılanabilecek bir durum bu ama eğer ki A34 vergi inidirimi ile alabiliyorsan onu al. Eğer düşmezse M34 bence alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kendisi vergi indirimi ile alınabilecek en iyi telefon. 9500 liranın altına denk getirdiysen hemen al. Keşke A34 denk gelse de onu alsan. Benim gibi pek de oyun performansı aramayan ve pil ömrünü daha çok önemseyen birisi için M34 de makul.

İnternetten almasına gerek mi var? İstanbul'daki telefoncularda 11-12 arasında bulunabilir dediğim telefon, geçen ay kendim görmüştüm bizzat.
Konu sahibi 2. el bir cihaz önerisi istememiş, sıfır bir cihaz önerisi istemiş. 2. el cihaz önerisi istese biz de S21 FE önermeyi biliriz. Ayrıca temiz S21 FE'yi şu an 11'e bulamazsın.

Zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmayın, saçma bir öneride bulundunuz.

Konu sahibi 2. el bir cihaz önerisi istememiş, sıfır bir cihaz önerisi istemiş. 2. el cihaz önerisi istese biz de S21 FE önermeyi biliriz. Ayrıca temiz S21 FE'yi şu an 11'e bulamazsın.

Zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmayın, saçma bir öneride bulundunuz.
Ben ikinci el önermedim. Sıfır 12, 12 buçuğa TR cihazı var Kadıköydeki mağazalarda diyorum.

Saçma falan değil önerim. Adama 10 bin TL ödetip çöp aldırmayın.

Ben ikinci el önermedim. Sıfır 12, 12 buçuğa TR cihazı var Kadıköy'deki mağazalarda diyorum.
Aynen, sorduğumuzda da "garantisi biziz" diyen mağazalardan almalıyız 👍

Ayrıca bahsettiğin Kadıköy telefoncularının pek çoğunu biliyorum, içini açıp kontrol etmedikleri telefonları almıyorlar. Veya alıyorlarsa da yurt dışı oluyor. Kimse babasının hayrına sıfırı 18.500 TL olan telefonu 12.000 liraya satmaz. Bence bir şey önerirken neyin ne olduğunu bilmelisin. Küçük esnaf bu kadar enayi değil.
Adama 10 bin TL ödetip çöp aldırmayın.
M34 çöp falan değil. Bilginizin olmadığı konulara mesaj yazmayın. Fiyatının en iyi ürünlerinden. 12K'ye sıfır S21 FE alabileceğin hayal dünyasından çıktığında M34'ün mantıklı bir cihaz olduğunu anlayabilirsin.

Geri
Yukarı