Samsung M34 batarya performansı kötü

@Turgineer dostum ben 10 saati gecemedim. Sizin 11.30 saat görmesi kullanilan uygulamalar ile alakası var mı acaba? Güç tasarrufuna aldınız mı bu ekran göruntusunde yoksa normal modda miydi?
Hiç pil tasarrufu kullanılmamış 60 Hz hali. Bir de geceleri otomatik ultra güç tasarrufuna aldırıyorum çünkü boşta çok enerji harcıyor.

60Hz ile pil kullanımı.

Eki Görüntüle 2069396

-
60Hz veriler bunlar. 120Hz'de pili su gibi içiyor.

Peki öyle yapınca kaç saat oldu.
Screenshot_20231228_214816_Device care.png
Yukarıdaki gibi.

Yani bu görüntü gece kullanılmadığı zamanlar ulta pil tasarrufu açık oldu. Kapalıydı dediniz ya onu da kastettiniz sandım.
Fırından çıkan en verimli Exynos işlemci size denk gelmiş herhalde hocam :D
One UI 6 çıkmaz ayın son çarşambasına kadar gelse de onda nasıl performans alacağını görsek.
Screenshot_20240118_100700_Chrome.png

Screenshot_20240118_100824_Modes and Routines.png

Gece 1'de direkt Ultra Pil tasarrufu devreye giriyor ve saat 6'da normal moda dönüyor. Sabahları hiç kullanmıyorum güç tasarrufunu.

@warstr Geceleri anormal bir kullanım oluyor. Onu önlemek için böyle yapmam gerekmişti ve işe yaramış görünüyor şimdilik.

@warstr Geceleri anormal bir kullanım oluyor. Onu önlemek için böyle yapmam gerekmişti ve işe yaramış görünüyor şimdilik.
33te bırakmıştım uyku moduna girmişti 6 30da uyku modundan çıkmış bende 10da uyanmışım. Şarj 29du uyandığımda. Birde şeyi soracağım siz telefonu 100e kadar mı şarj ediyorsunuz yoksa 85te sınırlı mı?

Birde şeyi soracağım siz telefonu 100e kadar mı şarj ediyorsunuz yoksa 85te sınırlı mı?
Testte %100'e şarj etmiştim. Normalde 85'de bırakıyorum.

Geri
Yukarı