Samsung Magician 970 EVO Plus SSD'yi görmüyor

Alperkilic91

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, geçen haftalarda laptopa Samsung EVO 970 Plus M.2 SSD taktım sorunsuzca çalıştı. Fakat Samsung Magician programında SSD'nin derece ve sağlık durumunu göremedim. Şöyle bir uyarı veriyor nedeni nedir? Ne yapmam gerek acaba? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• s1.jpg
    s1.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 129
  • s2.jpg
    s2.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 147
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam anladığım kadarıyla Driver'da bir sorun var.İlk attığınız fotoğrafta "Kurduğunuz driver program tarafından desteklenmiyor, önerilen: Microsoft ya da Samsung NVMe driver." yazıyor bence ona bir bakın.

Hocam anladığım kadarıyla Driver'da bir sorun var.İlk attığınız fotoğrafta "Kurduğunuz driver program tarafından desteklenmiyor, önerilen: Microsoft ya da Samsung NVMe driver." yazıyor bence ona bir bakın.
Driver kurmadım aslında windows 10 u kurdum sonra intel driver supporttan driverleri güncelledim. Crystal disk mark da falan sorun çıkmıyor her şeyini gösteriyor yazma okuma hızıda normal neyi yükleyip sileceğimi bilemedm valla :=)

Merhaba arkadaşlar, geçen haftalarda laptopa Samsung EVO 970 Plus M.2 SSD taktım sorunsuzca çalıştı. Fakat Samsung Magician programında SSD'nin derece ve sağlık durumunu göremedim. Şöyle bir uyarı veriyor nedeni nedir? Ne yapmam gerek acaba? Teşekkürler.
970 EVO Plus NVMe™ M.2 SSD 500GB | Samsung Destek TR

Hocam linkten NVMe driver'ini indirin. Dosyayı indirdikten sonra klasik kurulum yapıp PC'yi yeniden başlatacak ve işlem tamam. Anlamadıysanız driver linkinin yanında guide diye bir .pdf dosyası var orada ingilizce olarak resimlerle de anlatılmış.

Hocam bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet deyip oradan disk yönetimini açıp bir ekran resmi paylaşır mısınız?

Geri
Yukarı