Samsung neden küçük ekranlı telefon üretmiyor?

Android fanboyları tarafından linçleneceğim lakin iPhone'lar optimize olduğundan dolayı küçük bir batarya ile de yeterince iyi bir batarya performansı sergileyebilirken Android tarafında bu mümkün değil dolayısıyla bataryayı büyütmeleri lazım. Bu sebeple de küçük Android telefon göremiyoruz. Gerçekleri kaldıramayanlar veya inanmak istemeyenler şurayı da inceleyebilir.

Android fanboyları tarafından linçleneceğim lakin iPhone'lar optimize olduğundan dolayı küçük bir batarya ile de yeterince iyi bir batarya performansı sergileyebilirken Android tarafında bu mümkün değil dolayısıyla bataryayı büyütmeleri lazım. Bu sebeple de küçük Android telefon göremiyoruz. Gerçekleri kaldıramayanlar veya inanmak istemeyenler şurayı da inceleyebilir.
Aynen kanka o yüzden iphone sahipleri powerbank'la birlikte yaşıyorlar. :D

Sizde bunu kabullenin Iphone bataryaları çok küçük.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet haklısınız. Ama batarya küçük olacağı için 30 W bir şarj aleti kullanarak bile 30 dakikada şarj olabilir diye düşünüyorum. Kaldı ki 65W ile bu süre daha da kısalır. Yani ben böyle bir şey olursa açıkçası kullanırım.

Evet haklısınız. Ama batarya küçük olacağı için 30W bir şarj aleti kullanarak bile 30 dakikada şarj olabilir diye düşünüyorum. Kaldı ki 65W ile bu süre daha da kısalır. Yani ben böyle bir şey olursa açıkçası kullanırım.

Olsa ben de kullanmak isterim lakin genelde Android tarafında küçük telefon güçsüz telefon olarak göründüğü için üreticiler de pek ılımlı yaklaşmıyor küçük telefon kısmına. Yani küçük telefon üretip 65W şarj imkanı koyacaklarını hiç zannetmiyorum yakın tarihte.

Sen IPhone'un bataryasını savundun.
dogu-perincek-e-yillar-sonra-sen-abdulhamid-i-savundun-tartismasi-soruldu-781910-5.jpg

Geri
Yukarı