Samsung Note 10 ağa bağlanmıyor

ninanedim

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba'lar,
Elimde Samsung Note 10.1 model GT-n 8005 var, Android'i yükselttim, leneage 7.1.2 yükledim gayet güzel çalışıyor, telefon olarak da kullanabilen model fakat SIM kartı taktığımda GSM operatör ismi geliyor ama ağa bağlanmıyor bu yönünü kullanamıyorum, bu Konu'da yardıma ihtiyacım var, yardımcı olur iseniz çok sevinirim, teşekkür eder iyi günler dilerim.

Merhaba'lar,
Elimde Samsung Note 10.1 model GT-n 8005 var, Android'i yükselttim, leneage 7.1.2 yükledim gayet güzel çalışıyor, telefon olarak da kullanabilen model fakat SIM kartı taktığımda GSM operatör ismi geliyor ama ağa bağlanmıyor bu yönünü kullanamıyorum, bu Konu'da yardıma ihtiyacım var, yardımcı olur iseniz çok sevinirim, teşekkür eder iyi günler dilerim.

Kullandığın ROM Wi-Fi özelliği çalışmıyor olabilir.
Leneage'nin kendi sitesinden mi indirdin yoksa başka yerlerden mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
SIM kartı kullanamıyorsanız antende bir problem olabilir. Benim telefonumda da aynı şekilde servis yok yazısı çıkıyor ve anteni problemli. Android'lerde değişiklik gösterebilir ama aynı sistem. Telefoncuya bir sorun derim.

Ayarlardan duruma tıkla IMEI diye bir sekme olacak sekmeye tıklayınca bir numara çıkacak mı? Bakar mısın?

Ayarlardan duruma tıkla IMEI diye bir sekme olacak sekmeye tıklayınca bir numara çıkacak mı? Bakar mısın?

Evet çıkıyor, IMEI numarası ve IMEI sv 01.
Ağ - sinyal gücü - hizmet durumu - hücresel ağ türü - oparatör bilgileri - hepsinde uygun değil yazmak da.

Yeni konular

Geri
Yukarı