Samsung Note 3 mü ? Iphone 5s mi?

toruko

Hectopat
Öncelikle belirteyim yeni üyeyim ve bu kıyaslamayı bulamadım. Yeni telefon alacağım ve kararsızım. Bu ikisi arasında gidip geliyorum. Daha önce Samsung(Android) ve Iphone kullanmadım, BlackBerry kullanıcısıyım. İkisi hakkında bir bilgim yok, internetten araştırdığım kadarıyla bilgim var. Birde kullanıcılardan bilgi almak istiyorum. Her konuda ki kıyaslamaları merak ediyorum. Beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle olarak sana bir soru W8.1 mi MAC mi?
Aslında benzetme bu kadar bariz olabilir.
Apple ürünlerinde diğer ürünler kadar donanım genelde olmuyor. Gerçi son 5S de 64bit işlemci kullanması bir adım daha ileri taşımış gibi gösteriyor kendini.
Bir çok karşılaştırma sitesine baktığında sana Samsungun daha iyi olduğundan bahsedecektir. Sonuç olarak sana daha büyük ekran, daha fazla özgürlük, ekstra bellek, bluetooth vb şeyler olarak daha iyi olduğunu söyliyecektir.
Ancak ben yaklaşık olarak 4 senedir aktif bir iPhone kullanıcısı olarak şunu söylemek istiyorum ki. Sanırım ömür boyu bu telefonu kullanacağım.
Çok fazla kafanı karıltırdıkdan sonra :D ben sana iPhone 5S diyorum.

Iphone sürekli üretim yapmadığı için fiyatı çok düşmüyor. Nadir telefon çıkartıyor.
Ama android telefonlar sürekli üretildiğinden ve piyasada hayli çok olduğundan fiyatı çok çabuk düşüyor.
Bu açıdanda bakabilirsin.
Ben android kullanıyorum memnunum.

Aslında çevremde herkes iphone 5s diyor ama benim gönlümden sebebini bilmediğim bir şekilde samsung note 3 almak geçiyor. Tabi pek bilgim yok ikisi hakkında ondan kaynaklı olduğundan eminim.

Aslında çevremde herkes iphone 5s diyor ama benim gönlümden sebebini bilmediğim bir şekilde samsung note 3 almak geçiyor. Tabi pek bilgim yok ikisi hakkında ondan kaynaklı olduğundan eminim.

Eğer gönlünde Samsung varsa onu al.
Sonuçta aldığınız cihaz bir ihtiyaç değil sizi tatmin edecek bir cihaz olacak. Eğer ihtiyaç için olsaydı bi tane görüşme yapılan ve SMS gönderilen bir telefon alabillirdiniz kabaca.
Benim görüşüm sizin arzu ettiğiniz ve alınca oh be iyi ki almışım diyceniz bir telefon almanız. Bu sizin için gerçekten daha iyi olacak. En azından bence öyle : )

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı