Samsung Note 5 turuncu ışık nedir?

Eymen İlhan

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba, bu sabah erken saatte mesajları kontrol etmek için Samsung Note 5 telefonumu açtım ve her şey sorunsuzdu telefonu açık bir şekilde şarja taktım ve aradan 4-5 saat sonra kalkıp tekrardan mesajlara bakmak isteyince telefon kapanmış ve Note 5'lerde ki ışık yerinde turuncu yanıp sönüyor. Hangi tuş kombinasyonunu denediysem olmadı. Yardım eder misiniz kafayı yemek üzereyim telefona çok ihtiyacım var.

İnternette yabancı kaynaklara göz attığımda ses kısma+kilit tuşuna aynı anda basıp soft reset atanlar olmuş ve düzelmiş

İnternette yabancı kaynaklara göz attığımda ses kısma+kilit tuşuna aynı anda basıp soft reset atanlar olmuş ve düzelmiş
Zaten söylediğim gibi, Aynısını denedim fakat olmadı

Ayrıca Kilit tuşu derken? Güç düğmesimi?

Bence şöyle yapın ekran gelmiyorsa şarja takıp ondan sonra ses kısma ve güç tuşuna biraz basılı tutun. Telefon kendini yeniden başlatacak mı ?

Evet hocam ses kısma ile güç tuşuna uzun bir süre basılı tutar mısınız? 60 saniye kadar.

60 saniye boyunca basılı tuttum açılmadı hocam yine aynı.

Bence şöyle yapın ekran gelmiyorsa şarja takıp ondan sonra ses kısma ve güç tuşuna biraz basılı tutun. Telefon kendini yeniden başlatacak mı?

Hocam yeniden başlatma ekranı geliyor "Samsung Galaxy Note 5 powered by Android" ekranında kalıyor.
Yinede başlatmıyor yani.

Geri
Yukarı