Samsung NP300E5C-S0BTr BIOS ve Boot menü açılmıyor

steelhexta

Centipat
Merhaba. Samsung NP300E5C-S0BTr modeli laptopa format atmak istiyorum. Lakin BIOS ve Boot menülerine giriş yapamıyorum. Shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlatıp BIOS ekranını gidip ayarları yapıp kayıt edip yeniden başlatıp Boot etmek için F10 tuşuna bastığımda Boot ekranı gelmiyor. Anlam veremediğim sinir bozucu bir olay. F2 tuşuna basıp BIOS menüsüne giremediğim gibi F10 tuşuna basıp Boot menüsüne de giremiyorum. F2, f4, F10, F12, ESC tuşlarına bastım lakin işe yaramadı.

Fn tuşuna basılı tutarak F2 ve F10 tuşuna bastım işe yaramadı. Bios pilini çıkartmak çok zahmetli laptop olduğu için yapmayacağım.
BIOS menüsüne giriş yapabiliyorum shift tuşuna basıp yeniden başlattığımda. BIOS menüsünden Boot yapamaz mıyım?

USB/CD olmadan BIOS menüsüne girmeden format atma tekniği varmış. Bu videodaki arkadaşın dediklerini uyguladım ve bu şekilde formatladım. Sorun kalmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı