Samsung NP350V5C-S0GTR OS X Yosemite 10.10 Kurulumu

Söylemiş olduğum gibi sabit disk biçimlendirmesini ben yapmadığım için bilgisisayarı satın aldığımda içinde bulunan gömülü sistem vardı. O yüzden öyle olabilir mi ? Şuan pc yanımda deil resimlerini çekince paylaşırım.

Gömülü sistem olduğu için içinde orjinal recovery alanı vs var. Eğer ki sistemi, sabit diski ben biçimlendirmiş olsaydım bunlar giderdi. Ki ben 60 lira vermiştim onu tekrar yükletmek için servise. Ne yapmam gerekiyor kaç gündür araştırıyorum cevaplar bekliyorum?

Birinci resim disk yönetiminden ikinci resim ise paragon partition manager ile gösterilen bölümler:

SAM_0824 (1080 x 810).jpg

SAM_0825 (1080 x 810).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlıyorum alanları silmek sorun deil ama bilgisayarı ilk aldığım zamanda silmiştim bölümleri servisten tekrar yükletmek için ücret ödemek zor gelmişti malesef bide orjinalliğini sokağa atmak istemem en iyisi yeni bir hdd alayım o zaman yardımcı olursanız sevinirim?

Almayı düşündüğüm hdd Wd Scorpion black 750 gb 7200 rpm 2.5 inç acaba istediğim performansı verir mi bana yoksa önerebileceğiniz başka bir model var mıdır?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı