Samsung Odyssey G3 modelleri arasındaki fark nedir?

AydoğanKRKS

Hectopat
Bu iki ürün arasındaki fark nedir ucuz olanında DisplayPort girişi yokmuş yine de 144Hz alabilir miyiz HDMI ile. Kişisel indirim ile 3.5k ya geliyor diğeri ise 4.2K sizce aradaki farkı vermeye değer mi 144Hz veya 165Hz olması benim için o kadar da önemli değil.

Bu iki ürün arasındaki fark nedir ucuz olanında DisplayPort girişi yokmuş yine de 144Hz alabilir miyiz HDMI ile. Kişisel indirim ile 3.5k ya geliyor diğeri ise 4.2K sizce aradaki farkı vermeye değer mi 144Hz veya 165Hz olması benim için o kadar da önemli değil.
Samsung'un G serisinde VA panel öneren görmedim desem yeridir. Fiyatından dolayı öneren görmüştüm sadece bana başka 144 hz model öner o zaman dedi, bende bulamadım.😂

Samsung'un g serisinde VA panel öneren görmedim desem yeridir. Fiyatından dolayı öneren görmüştüm sadece bana başka 144 Hz model öner o zaman dedi, bende bulamadım.😂

Samsung aslında iyi bir markadır monitörlerde mi kötü hiç bilgim yok monitör konusunda VA paneldir falan bilmiyorum yani 144Hz iyidir Samsung iyidir diye çıktım yola Hepsiburada'da gezerken çıktı karşıma bir de şimdi ertelemeli ödeme varmış.

Google'dan baktım da yani milyarlarca dolarlık firma oyun için ürettiği bir üründe bu sorunla mı karşılaşıyor gerçekten siz ne önerirsiniz dediğim gibi bir oyun oynuyorum ve dizi film izliyorum anladığım kadarıyla monitörlerden anlıyorsunuz bütçem en fazla 4K ve Hepsiburada'da olursa iyi olur bu fiyata da 144Hz bir tek bu monitör var sanırım.

Geri
Yukarı