Samsung Odyssey G3 monitör açılmıyor

Öncelikle iyi sosyaller. Yukarıda belirttiğim monitörüm video izlerken anlık gitti ve açamıyorum şu an. BIOS ekranı ile açılış ekranı geliyor ama sorunun kaynağını bilmiyorum. Resimlerden inceleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG-20220804-WA0055.jpeg
    IMG-20220804-WA0055.jpeg
    71,7 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG-20220804-WA0051.jpeg
    IMG-20220804-WA0051.jpeg
    216,3 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG-20220804-WA0053.jpeg
    IMG-20220804-WA0053.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 121
Şimdi siz biosa girerken bişey olmuyor dediğinizde insan bir düşünmeye başlıyor. Ekran kartında sorun var desem görüntüyü ekran kartından alıyorsunuz onboarddan almiyosunuz zaten. Ya bilemedim yakınınızda olan KURUMSAL yetkili servis arkadaşlardan yardım alabilirsiniz arıza tespiti yapsınlar ona göre hangi parçayı garantiye yollarsiniz söylerler.

Şimdi siz BIOS'a girerken bir şey olmuyor dediğinizde insan bir düşünmeye başlıyor. Ekran kartında sorun var desem görüntüyü ekran kartından alıyorsunuz onboarddan almiyosunuz zaten. Ya bilemedim yakınınızda olan kurumsal yetkili servis arkadaşlardan yardım alabilirsiniz arıza tespiti yapsınlar ona göre hangi parçayı garantiye yollarsiniz söylerler.

Bilgisayar ile mi götürmem lazım? Ayrıyeten biraz inceledim ve mavi Windows ekranına geldi sorun gider vb. Oldugu ama çik ve devam et dedim hala aynı şu anlık.

Bilgisayar ile mi götürmem lazım? Ayrıyeten biraz inceledim ve mavi Windows ekranına geldi sorun gider vb. Oldugu ama çik ve devam et dedim hala aynı şu anlık.
Büyük ihtimalle windowsu çok fazla yeniden baslattiniz böyle hata vermesi normaldir. Tavsiyem bilgisayarınızla beraber yetkili kurumsal bir firmaya götürmeniz. Fakat kendilerine tembihleyin sadece arıza tespit yapsınlar kartlarla oynamasinlar. Size sorunlu parçayı söylerler ve ucuza yapma teklifinde bulurlar reddedin ve garantisine yollayın.

Öncelikle iyi sosyaller. Yukarıda belirttiğim monitörüm video izlerken anlık gitti ve açamıyorum şu an. BIOS ekranı ile açılış ekranı geliyor ama sorunun kaynağını bilmiyorum. Resimlerden inceleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
knk bende bu problem var bu monitorun hz alakasi var ikinci bir ekranin varsa 60 hz al gecer ama ben cozemedim yakinda yeni monitor alicam

4 sene gecmis ustunden cozebildin mi veya nasil ?

Yeni konular

Geri
Yukarı