Samsung Odyssey G4'te 2 adet ölü piksel çıktı

• Konuyu başlatan sy99
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 608

sy99

Femtopat
Daha fazla  
Amazon'dan satın aldığım Samsung Odyssey G4 monitörde 4 gün sonra 2 adet ölü piksel çıktı. Nasıl bir yol izlemeliyim? İade mi yoksa değişim mi talep etmeliyim? Amazon'da stokları bitmiş gözüküyor şu an. Jelatinleri üzerinde hâlâ. Yardımcı olursanız sevinirim.

Amazon değişim yapmaz. İade et tekrar al der.

Amazon destek ile görüşüp değişim yapıp yapamayacaklarını sor. Çok avantajlı bir fiyattan almadıysan Amazon iade hakkını kullanıp başka bir yerden aynı fiyatla alabilirsin.

Teşekkür ederim, umarım bı sıkıntı çıkmaz. Aslında sadece siyah renkte belli oluyor ama 6k küsür verip böyle bi şey olması can sıkıcı iade talebi vereceğim, umarım kabul ederler.
Olabilen bir durum, iade edin. Monitör alındığında yapmanız gerek ilk şey ölü piksel testi. Bende de çıktı direk yolladım yenisini bekliyorum.

Amazon her türlü iadeyi kabul ediyor merak etme. Jelatinleri sökülmüş olsa bile ederlerdi ki seninki hiç kullanılmamış gibidir muhtemelen.

Cevaplar için teşekkür ederim, içimi rahatlattınız. Aldığım gün ölü piksel testi yapmıştım hiçbir şey yoktu. Bugün pc açılırken farkettim sonradan olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı