Samsung Odyssey G5 LS27CG510EUXUF nasıldır?

Bütçe
5.500

mamili

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe arttırıp VX2780 alın.

Olmazsa ikinci el VG27AQ/AQZ bakılabilir. Pazarlık ile 6K civarlarına düşürebilirsiniz diye düşünüyorum.

Kullanıyorum tavsiye ederim yalnız FreeSync için CRU ile özel profil oluşturmak gerekiyor FreeSync aralığı daraltmak için. Aksi takdirde ekran titriyor gibi gözüküyor, VA paneller frekans değişiminde çok kararlı değiller. Rahatsız etmeyecek düzeyde Ghosting mevcut. Ama gerek kontrast gerek ise IPS Glow olmamasından ötürü IPS'ten daha güzel bir deneyim yaşatıyor bence.

Bütçe arttırıp VX2780 alın.

Olmazsa ikinci el VG27AQ/AQZ bakılabilir. Pazarlık ile 6K civarlarına düşürebilirsiniz diye düşünüyorum.

2.el olarak bulunduğum şehir de monitör var ancak nedense hiç girmek istemiyorum.

G9 düşünüyorum bende, neden uzak duralım?

Aynen sebebi nedir?

G9 düşünüyorum bende, neden uzak duralım?
G4 ve G7'nin birkaç versiyonu istisna modeller, bunlar hariç hepsi Ghosting ve Smearing sorunlu.

G9'da ise Overshoot var, rekabetçi oyunlar oynuyorsanız tavsiye etmem. Hikayeli oyunlarda tatmin edebilir tabii.

2.el olarak bulunduğum şehir de monitör var ancak nedense hiç girmek istemiyorum.
Hangi model?

Ben olsam aynı bu şekilde yapardım.

G4 ve G7'nin birkaç versiyonu istisna modeller, bunlar hariç hepsi Ghosting ve Smearing sorunlu.

G9'da ise Overshoot var, rekabetçi oyunlar oynuyorsanız tavsiye etmem. Hikayeli oyunlarda tatmin edebilir tabii.
Overshoot, VA panel kullanılan G9'da var diye biliyorum. Benim aklımdaki model OLED panelli. Linkteki ürün iyi midir sizce? Bu fiyat bandında öneriniz var mı?

Samsung Odyssey G9 G93SC LS49CG934SUXUF 49” 0,03 ms 240Hz FreeSync Premium Pro OLED QHD Curved Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com

Geri
Yukarı