Samsung Odyssey G5 LS27CG510EUXUF nasıldır?

Bütçe
5.500
Fotoğrafta göremedim. Dikkatli bakmak lazım.
Değişim talep edin hemen.
Ghosting yorumum ise evet var. Akıcı video göremediğim için resme nazaran daha düşük gözükmüş. UFO akarken ki durum nasıl?

İade talep ettim. Resme oranla çıplak göz ile daha az var. Ama biraz daha bütçe ayırıp IPS alacağım en temizi o sanırsam.

İade talep ettim. Resme oranla çıplak göz ile daha az var. Ama biraz daha bütçe ayırıp IPS alacağım en temizi o sanırsam.

IPS'te ghosting oranı o kadar azdır ki genelde fark edilmez. Her şekilde IPS önerimdir.
IPS'lerin siyah kalitesi düşük olduğu için VA panel tercih edenlere saygım sonsuz ama ghostinge katlanılmaz.

Konu ondan buna bundan ona gitmiş.
Birincisi OLED panelli G9 bu muhabbetin içine giremez. Kulvar olarak üstün bir model. Değerlendirmeye sokmuyoruz. @598332 yani sen burada ki eleştirilere takılma.

Konuda sorulan monitör ise Samsung Odyssey G5/G51C S27CG51 Review budur. Kusursuz değil ama homojen yapı olarak siyah sevenlerin tercih edeceği bir monitör. FPS oyunları için tercih etmem. Görüldüğü gibi tepkimesi süresi berbat. Ghosting kaçınılmaz. Overshoot oranı düşük. Alırken bunları kişisel tercih olarak göz önüne koyun.
Hocam hakkınızda evde samsung va panel kullandığınıza dair iddialar bulunmaktadır bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz (!)

Hocam paraniz sinirsiz olsa. Alacaginiz IPS ve OLED(mini LED vb.) Sirayla hangileri olurdu.

Bunun sonu gelmez ama aklımda TOP seviye olarak gördüğüm birkaç model koyabilirim.
IPS olarak INNOCN 27M2V Review bu. 1.098 CD parlaklığa ulaşan bir IPS monitör. İnnocn bu alanda bir Ferrari gibidir.

MidiLed + IPS paylaşıyorum. Cooler Master Tempest GP27U Review çok yüksek bir HDR parlaklığı ve performansı. Ciddi kalitede görüntü kalitesi. İnnocn ile kapışır.
OLED olarak Dell Alienware AW3423DWF Review

Şu üç monitör bir ömür yeter bir insana. Sen tabii sınırsız paran varken bunlar mı diye düşündün ilk bakışta. Teknik olarak üstün üstü modeller bunlar.

Bunun sonu gelmez ama aklımda TOP seviye olarak gördüğüm birkaç model koyabilirim.
IPS olarak INNOCN 27M2V Review bu. 1.098 CD parlaklığa ulaşan bir IPS monitör. İnnocn bu alanda bir Ferrari gibidir.

MidiLed + IPS paylaşıyorum. Cooler Master Tempest GP27U Review çok yüksek bir HDR parlaklığı ve performansı. Ciddi kalitede görüntü kalitesi. İnnocn ile kapışır.
OLED olarak Dell Alienware AW3423DWF Review

Şu üç monitör bir ömür yeter bir insana. Sen tabii sınırsız paran varken bunlar mı diye düşündün ilk bakışta. Teknik olarak üstün üstü modeller bunlar.
İnnocn markasini hic duymadim hocam.

İnnocn markasini hiç duymadim hocam.

Black Friday 2023 büyük firmadır. MidiLed olarak öncülerden kendisi. Giriş seviyesi monitörlerinin fiyatlarına bak. 70 dolara monitör satıyor adamlar.
Mini LED monitör bizde 20K üstü. Onlarda 349dolar. Boşuna yaşıyoruz.

Black Friday 2023 büyük firmadır. MidiLed olarak öncülerden kendisi. Giriş seviyesi monitörlerinin fiyatlarına bak. 70 dolara monitör satıyor adamlar.
Mini LED monitör bizde 20K üstü. Onlarda 349dolar. Boşuna yaşıyoruz.
Sitesine baktim simdi, fiyatlari gorunce cildirdim ve iki modeli feci beğendim. O zaman bize alirsin iki tane hediye edersin ya

Yeni konular

Geri
Yukarı