Samsung Odyssey G7 27" alınır mı?

Teşekkürler. Gönül isterdi HDR1000 olsun ama n'apalım. :D
Aslında G9 düşünüyordum 14.400TL'ydi ben 10.000TL'ye falan düşerse almayı planlıyordum bi' gün sonra 18.000TL oldu. "Bruh oldum." :D
İllaki HDR 1000 olsun diye bir zorunluluk yoksa şu modele bakabilirsin, kendim kullanıyorum gayet memnunum.

Ben gerçi 8.000 TL civarında almıştım Amazon üzerinden.

İllaki HDR 1000 olsun diye bir zorunluluk yoksa şu modele bakabilirsin, kendim kullanıyorum gayet memnunum.

Ben gerçi 8.000 TL civarında almıştım Amazon üzerinden.
Hocam 4K oyunculuk düşünmüyorum. Bu arada G9 16:9 değil 32:9 şu şekilde;

Evet, ileride 4K monitör almayı planlıyorum ancak oyun için değil yan monitör olarak almayı planlıyorum.
Oyun için daha 4K çağına girmediğimizi düşünüyorum.

Hocam 4K oyunculuk düşünmüyorum. Bu arada G9 16:9 değil 32:9 şu şekilde;

Evet, ileride 4K monitör almayı planlıyorum ancak oyun için değil yan monitör olarak almayı planlıyorum.
Oyun için daha 4K çağına girmediğimizi düşünüyorum.
4K artık eskisi gibi değil, şuan çoğu oyunda güzel bir şekilde çalışıyor.

Ben kendi monitörümü alırken bunla arasında kalmıştım, ama 1000R kavis, 2K olması ve fiyatının pahalı olması yüzünden almışken 4K alıyım dedim.

Son 1 stok kalmıştı satın aldım.
1617483731908.png

Hayırlı olsun =)
Pahalı falan diyeceklere kulak asma, gayet güzel bir monitör.
Zaten pahalı ama değeceğini düşünüyorum. Curved panel kullanmayı geçtim hayatımda görmedim bi' ondan korkuyorum. İade etmek istemiyorum ama eğer ki kendi monitörümü satmam lazım yoksa aç kalacağım. Aç kalmamak için iade etmem gerekir monitörümü satamazsam artık. :D

Test ettiniz mi acaba?
Test etmeme gerek yok. 8 bit ile 6 bit + FRC arasındaki farkı test ettim ve 8 bit bariz bir şekilde öndeydi, oyunda pek hissetmezsin ama bir şey izlerken farkediliyor. Ayrıca Banding farkı oyunda ve bir şey izlerken net olarak hissediliyor. İnternette testleride var. Ayrıca FRC’nin tam olarak ne olduğunu araştırın isterseniz.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı