Samsung Odyssey G7 27 inç alınır mı?

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba, gelecek hafta monitör alma planım var. Monitörü Vatan Bilgisayar'dan görerek satın alacağım (bozuk piksel istemiyorum). Son birkaç gündür ilgimi Samsung Odyssey G7 çekiyor. VA panele sahipmiş ve "backlight bleed" sorununun çokça olduğu dile getiriliyor siteler tarafından.
Görüntüye ve kalitesine çok önem veren biriyim. Alacağım monitörlerde yenileme hızından çok renklere ve kaliteye bakarım. Odyssey G7 de şu anda sınıfının en iyi kaliteye sahip modeli olarak görülüyor. Kullanıcı yorumlarına çok ihtiyacım var. Ayrıca farklı model tavsiyeniz var ise de gözden geçirmek isterim.

İyi günler.

@Yiğit KAMURAY

C27HG70 artık eski ve daha iyi alternatifler var. XG2705-2K gibi.

G7 için alternatifler ise EX2780Q ve S2721DGF. G7'nin o kadar ahım şahım olduğunu düşünmüyorum.

Sizin tavsiyeniz ne olur peki. Doygun renkler ve yüksek dinamik aralık için.
Yukarıda yazdığım gibi S2721DGF derim. Bütçe aralığındaki ürünlerden harika bir dinamik aralık beklememek lazım. Ne de olsa TV'ler gibi düşük fiyata HDR1000 sunmaları mümkün değil.

Yukarıda yazdığım gibi S2721DGF derim. Bütçe aralığındaki ürünlerden harika bir dinamik aralık beklememek lazım. Ne de olsa TV'ler gibi düşük fiyata HDR1000 sunmaları mümkün değil.
Hocam 6000TL civarı monitörlere bakıyordum. Bunlar ile yüksek dinamik aralık alamıyorsam konik olur :). Büyük çıkmazda kaldım. Yardım talep ediyorum!
2K modellere bakıyorum.

Geri
Yukarı