Samsung Odyssey G7 nasıl bir monitördür?

Minsnicterb

Kilopat
Samsung markası monitör için güvelir midir? Amazon'da %63 olumlu sonuç almış. Özellikler oldukça iyi bu monitör hakkında yorumlarınız nelerdir?
Kavis, 1 ms, G-Sync uyumu, 8+2 derenk derinliği, 2.5k, 240 Hz her şey gibi görünüyor RTX 2080 ile birlikte kullanmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Butce varsa maasallahi var. Samsung bu islerde en cok guvenebileceginiz markalardan biridir. Cogu marka Samsung paneller kullaniyor zaten.

Okuduğum bazı sorunlar ve Amazon'da %64 ve %10 4-5 yıldız almış. Çoğu kullanıcı titremeden söz etmiş. Bazıları güncelleme ile geçti derken bazıları geçmedi demişler. Açıkcası kafam karıştı.

Aynen flicker problemi g-sync açtığın zaman olan ürünler varmış, gelirse şanssızlık tabi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemelerde üst seviyelerde. Ben de almak istiyorum ama elimdeki monitörü satamadım daha.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemelerde üst seviyelerde. Ben de almak istiyorum ama elimdeki monitörü satamadım daha.
İncelemelerde sorun yok. Sadece direkt kullanmış birinin fikirlerini almak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı