Samsung OLED TV ölü piksel var

alafranga

Hectopat
Merhaba,
Samsung 55S90C TV aldım ve dün kurulumu yapıldı. Dün ve bugün akşamüstüne kadar hiçbir sorun yoktu. Öğleden sonra televizyonu açtığımda orta kısmında yeşil bir nokta gördüm. Samsung'u aradım ve durumu anlattım. Servisten arayacaklarını söylediler. Bu durumda panel değişimi mi olur yoksa TV'yi yenisiyle değişme gibi bir durumları olur mu? Daha 2 günlük TV'nin onarılıp geri verilmesi hoş değil diye düşünüyorum.

Merhaba,
Samsung 55S90C TV aldım ve dün kurulumu yapıldı. Dün ve bugün akşamüstüne kadar hiçbir sorun yoktu. Öğleden sonra televizyonu açtığımda orta kısmında yeşil bir nokta gördüm. Samsung'u aradım ve durumu anlattım. Servisten arayacaklarını söylediler. Bu durumda panel değişimi mi olur yoksa TV'yi yenisiyle değişme gibi bir durumları olur mu? Daha 2 günlük TV'nin onarılıp geri verilmesi hoş değil diye düşünüyorum.
Bence panel değişimine bile şükredin. Bazı firmalar 2-3 pikselden aşağı yardımcı olmuyor.

Merhaba,

İade hakkınız varsa iade edebilirsiniz.

Umarım yenisini verirler.

Merhaba,

Bugun Samsung aradi.
İki secenek sundular:

1- Degisim.
2- Onarim + 12 bin tl nakit para iadesi.

Siz olsaniz hangisini secerdiniz?

Son düzenleme:
Yanlış bakmadıysam televizyon 50 bin civarı bence değişim isteyin 2 günlük televizoynda çıktıysa yine çıkabilir üretim hatasi olabilir

Peki onarım olduğnda aynı sorun tekrar oluşursua veya başka bir şey garantisi devam ediyir değil mi eğer ediyorsa onarım isteyin bence zaten sabit minimum 2 yıl garantili oluyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı