Samsung Rezaleti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam şu telefonu sıfırlayın, saçma sapan şeyler kurmayın telefona android sistemi açık bir sistem her türlü şey olabilir o yüzden temiz kullanmaya bakın telefonu.
Samsung'u aradığımda sıfırlamayın biz sizi uzaktan kontrol için arayacağız dediler ondan bekliyorum.

Büyük ihtimalle girdiğiniz siteden virüs yemişsiniz. Bu olayın Samsung veya Android ile bir alakası yok, kendi hatanız yüzünden markaları suçlamanın bir mantığı yok. Cihazı farklı bir antivirüs ile taratın, bir şey bulmazsa cihaza format atın.

Büyük ihtimalle girdiğiniz siteden virüs yemişsiniz. Bu olayın Samsung veya Android ile bir alakası yok, kendi hatanız yüzünden markaları suçlamanın bir mantığı yok. Cihazı farklı bir antivirüs ile taratın, bir şey bulmazsa cihaza format atın.
Format atmış hala duruyormuş virüs, kim bilir ne haltlar yediyse artık.
Sizde mi aynı durumu yaşadınız hocam.🙂
Arkada çalan şarkı Rusça bir şarkı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O klavye sesini nerede duysam tanırım. Kesin Hintli biri.

Sorun Samsung İnternet'miş. Hemen sildim. Telefonu sıfırlarsam Knox puanı artıyormuş. O yüzden sadece Samsung İnternet'i kaldırdım.

Hocam marka ile alakalı bir sorun yok. Markaya suç atmanız doğru olmamış. Büyük ihtimalle bir virüs sebep olmuş bu olanlara. Cihazınızı ESET veya Kaspersky gibi antivirüsler ile taratmanızı veya format atmanızı öneriyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı