Samsung S10e için batarya önerisi

Daha fazla  
Meslek
makine teknikeri
Merhaba arkadaşlar, 2. el Android telefon aldım ve batarya performansı çok düşük. Eski model bir telefon olduğu için orijinal batarya bulma şansım yok Galaxy S10e.
Önerebileceğiniz bir marka var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 2. el Android telefon aldım ve batarya performansı çok düşük. Eski model bir telefon olduğu için orijinal batarya bulma şansım yok Galaxy S10e.
Önerebileceğiniz bir marka var mı?
S10e kullanıyorum. Bataryası leş gibi. Eski bir model değil. Eski olması bataryasının daha kolay bulunmasını sağlar. Eski cihazlarda parça bulmak hem ucuza hem de rahatlıkla bulunabilir. Orijinal batarya öneririm. DEJI gibi güçlendirilmiş batarya üreten firmalar var ama ben güvenmiyorum. Param cebimde kalsın diyorsan replika batarya alabilirsin. 6-12 ay sonra bozuluyorlar ama.

S10e kullanıyorum. Bataryası leş gibi. Eski bir model değil. Eski olması bataryasının daha kolay bulunmasını sağlar. Eski cihazlarda parça bulmak hem ucuza hem de rahatlıkla bulunabilir. Orijinal batarya öneririm. Deji gibi güçlendirilmiş batarya üreten firmalar var ama ben güvenmiyorum. Param cebimde kalsın diyorsan replika batarya alabilirsin. 6-12 ay sonra bozuluyorlar ama.

Ustam zaten ben telefonu Max 1 yıl kullanırım huyumdur bir telefonda çok duramıyorum. Anneme babama hediye edip daha yüksek model alıyorum ama bu ara beni götürmesi lazım. Orijinal bataryayı nasıl nereden bulabilirim? Telefoncular sağ olsun kendilerinde hiç güven bırakmadılar. Herif orjinal diyip çakma takıyor.

Ustam zaten ben telefonu Max 1 yıl kullanırım huyumdur bir telefonda çok duramıyorum. Anneme babama hediye edip daha yüksek model alıyorum ama bu ara beni götürmesi lazım. Orijinal bataryayı nasıl nereden bulabilirim? Telefoncular sağ olsun kendilerinde hiç güven bırakmadılar. Herif orjinal diyip çakma takıyor.
Hocam evde ben kendim takıyorum. Annem babam ben samsung kullanıyoruz arkası cam. Çok kolay arka kapak çıkıyor. Kendini salıyor. Ters çevirince arka kapak düşüyor kendiliğinden. Saç kurutma makinasını telefonun arka kapağının kenarlarına gelecek şekilde 8-10dk tutuyorsunuz kapak çıkıyor zaten. Bataryayı internetten 300-400 lira arası alıyorsunuz aldığınızda arkasında yapıştırıcı oluyor zaten. Yeni aldığınız bataryanın altında mavi bir etiket oluyor onu kaldırdığınızda altında yapıştırıcı oluyor. Telefondaki batarya soketini söküp yeni bataryayı yerine takıp soketi takıyorsunuz. Ayrıyeten B-7000 telefon yapıştırıcısı alıp telefonun arka kapağı yapıştıracağımız yerin kenarlarına sürüyorsunuz ve bitti. 12 saat kurumaya bırakıyorsunuz ve ta daa.
400 liraya batarya ve yapıştırıcıyı alır takarsınız tamirciler replika bataryayı takmak için 700-800 lira para isterler.

Hocam evde ben kendim takıyorum. Annem babam ben Samsung kullanıyoruz arkası cam. Çok kolay arka kapak çıkıyor. Kendini salıyor. Ters çevirince arka kapak düşüyor kendiliğinden. Saç kurutma makinesını telefonun arka kapağının kenarlarına gelecek şekilde 8-10dk tutuyorsunuz kapak çıkıyor zaten. Bataryayı internetten 300-400 lira arası alıyorsunuz aldığınızda arkasında yapıştırıcı oluyor zaten. Yeni aldığınız bataryanın altında mavi bir etiket oluyor onu kaldırdığınızda altında yapıştırıcı oluyor. Telefondaki batarya soketini söküp yeni bataryayı yerine takıp soketi takıyorsunuz. Ayrıyeten B-7000 telefon yapıştırıcısı alıp telefonun arka kapağı yapıştıracağımız yerin kenarlarına sürüyorsunuz ve bitti. 12 saat kurumaya bırakıyorsunuz ve ta daa.
400 liraya batarya ve yapıştırıcıyı alır takarsınız tamirciler replika bataryayı takmak için 700-800 lira para isterler.

Reis ağzına sağlık güzel anlattın. Peki bu dediğin bataryanın orijinal olduğunu nereden anlayacağız. Sonuçta Trendyol, N11 gibi sitelerde de çakma mal satan oluyor.

Reis ağzına sağlık güzel anlattın. Peki bu dediğin bataryanın orijinal olduğunu nereden anlayacağız. Sonuçta Trendyol, N11 gibi sitelerde de çakma mal satan oluyor.
Fikrim yok hocam. Serviste takılmadığı sürece orijinal olmasını anlamamızın imkanı yok. Ben n11'den rastgele birini alıp takmıştım. Performansına iyi diyemem o batarya için. Günü çıkartmıyor.

Fikrim yok hocam. Serviste takılmadığı sürece orijinal olmasını anlamamızın imkanı yok. Ben N11'den rastgele birini alıp takmıştım. Performansına iyi diyemem o batarya için. Günü çıkartmıyor.

Bu Deji bataryaları için koşulsuz garanti veriyormuş sanırım ona yöneleyeceğim.

Bu Deji bataryaları için koşulsuz garanti veriyormuş sanırım ona yöneleyeceğim.
Tabii onlar garanti veriyorlar ve değişim yapıyorlar. Evde takamam diyorsanız tamirciye verirsiniz 100-150 TL'ye takarlar yüksek ihtimal. Taktırmadan önce fiyat sorarsınız. Bir kaç tamirci gezin illa ki ucuza takan olacaktır.

Geri
Yukarı