Samsung S20+ alınır mı?

Bütçe
7000

Ahmet Adal

Yoctopat
Daha fazla  
S20+ almaya karar verdim fakat kullanıcı yorumlarına baktığımda çoğu kişi telefona olumsuz bakıyor o yüzden aktif olarak telefonu kullanan kişiler varsa tecrübelerini paylaşmasını istiyorum ve bir iki tane soru soracağım.

Günlük hayatımda kullandığım uygulamaları sizinle paylaşmak istiyorum bunlar YouTube, Netflix ve Spotify en sık kullandığım uygulamalar arasında daha sonra 15-20 dakika Instagram ve fazla yük bindirmeyen 1-2 tane oyun en basitinden örnek vermek gerekirse SimCity tarzı oyunlar.

FHD+, QHD+ çözünürlükte 60 Hertz ve 120 Hertz ayarda %100 şarjdan %15 şarja ne kadar bir sürede düşüyor? (ekran sürelerinizi veya fotoğraf olarak paylaşırsanız sevinirim )

Yukarıda belirttiğim uygulamaları baz alırsak QHD+ çözünürlük ve 120 Hertz veya 60 Hertz fark etmeksizin tahmini ne kadar bir ekran süresi alırım?

Çok fazla rahatsız edecek bir ısınma sorunu hala devam ediyor mu?

Araştırma yaparken isminizi görmüştüm @3lackbess yaklaşık 10-12 saat önce farklı bir konuda S20+ aldığınızı söylemişsiniz sizin de tecrübelerinizi almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben Redmi note 8 pro, Mi note 10 lite ve şuan da Mi 11 lite kullanan birisi olarak arayüz den şikayetçiyim. Samsung u inceledim biraz. Arayüzü efsane hızlı geldi İos gibi. Tabi S20 plus hala üst seviye cihaz yinede Xiaomi arayüzü sıkıntılı bazen çok sinir bozucu olabiliyor. Özellikle mi note 10 lite ın sensörü berbat ötesi.

Şu anki telefon piyasası gerçekten birbirine karışmış durumda ne alacağımı şaşırdım 3 aydır araştırıyorum, illallah ettim artık S20+ almaya karar verdim. Şu sorularımın cevabını alayım kafama yatarsa direkt gidip alacağım mağazadan.

Şu anki telefon piyasası gerçekten birbirine karışmış durumda ne alacağımı şaşırdım 3 aydır araştırıyorum, illallah ettim artık S20+ almaya karar verdim. Şu sorularımın cevabını alayım kafama yatarsa direkt gidip alacağım mağazadan.

S20 FE Snapdragon modeline bakabilirsiniz daha ucuza daha iyi bir işlemci sunuyor ve çoğu özelliği birebir.

S20+ deneyimlerim kendi cihazımın incelemesini bırakıyorum. Sürekli oyun oynayan birisiyseniz üzer ancak geri kalan her konuda üst seviye bir cihaz.
1 günde toplam 15 dakika oyun oynuyorum oyun tarafına çok üzeceğini sanmam ama youtube, netflix ve spotify çok fazla kullanıyorum bu durumdan dolayı cihaz tahammül edemeyecek kadar ısınır mı ve bataryası 5.5 - 6 saat dayanır mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı