Samsung S20 FE alınır mı?

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bu telefona karar verdim fakat aklımda birkaç şüphe var. Telefon da kronik sorunlar olduğu ve parmak izi okuyucusun da sorun olduğu yazılmış, 3 kez güncelleme gelmiş ve düzeltilemediği yazılmış. Hala sorun devam ediyor mu? Telefonu kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Ek olarak telefon da sorunlar kalktıysa alınır mı? Verilen parayı hak ediyor mu?

Yakın bir zamanda Snapdragon işlemcili modeli satışa çıkacak, ben de bir iki aydır bu telefonun snapdragon işlemcili modelini beklemekteyim. Okuduklarım kadarıyla güncellemeler ile kronik sorunların düzeldiği. Kullanan olarak değil ama aylardır bekleyen olarak alınır diyorum.

Yakın bir zamanda Snapdragon işlemcili modeli satışa çıkacak, ben de bir iki aydır bu telefonun snapdragon işlemcili modelini beklemekteyim. Okuduklarım kadarıyla güncellemeler ile kronik sorunların düzeldiği. Kullanan olarak değil ama aylardır bekleyen olarak alınır diyorum.
Yeni işlemcili modelinde umarım sorunlar kalkmış olur. Piyasaya ne zaman sürülecek, bu konu hakkında bilginiz var mı?

Askıya aldılar. S21 FE'yi de askıya aldılar. Çip krizi telefonları da vurdu.

Güncelleme: Arkadaşlar telefonu bugün aldım Exynos işlemcili olan modelini. Güncellemeleri yapmadan önce biraz fazla sıcaktı. Güncellemeleri yaptım telefona reset attım ve ısınma sorunu ortadan kalktı. Dokunmatiğin de herhangi bir sorun yok. Parmak izini de rahatlıkla okuyor. Alırken tereddüt ettim fakat herhangi bir sorun çıkmadı. Vatan bilgisayar'dan aldım. Telefonu alırken müşteri temsilcisi telefon 3 kez aynı sorundan dolayı garantiye giderse, garanti ya ücret iadesi yapıyormuş yada 0 yeni ürün veriyormuş. Teknolojik ürün alın sağlam çıkar diyemem ama herhangi bir sorun çıkarsa ücret iadesi alabiliyorsunuz. Alacak arkadaşlara hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı