Samsung S20 FE alınır mı?

Bu sorunlar sadece Exynos sürümünde var.
Snapdragon versiyonu sorunsuz.
3 ay telefon araştırdım . Poco X3 Pro ve S20 FE arrasinda kalmistim. İşlemci değil ekran hatası. Donanım sorunu. Her telefonda da yok bu sorun . Rus ruleti. Ama ben bir tekefona 8k gömüp Rus rulelti oynamak istemediğinden 4 gün önce X3 Pro aldım hocam.
S20 FE Snapdragon 8 GB RAM versiyonunu düşünmüştüm. Genel kullanım amaçlı düşünüyorum. Kamerası iyi olursa daha iyi. Genel olarak orta seviyeden biraz üst seviye olabilir.
A52S ozaman düşünebilirsiniz .

3 ay telefon araştırdım. POCO X3 Pro ve S20 FE arrasinda kalmistim. İşlemci değil ekran hatası. Donanım sorunu. Her telefonda da yok bu sorun. Rus ruleti. Ama ben bir tekefona 8K gömüp Rus rulelti oynamak istemediğinden 4 gün önce X3 Pro aldım hocam.

X3 Pro artık yeni telefonlar çıktığı için tavsiye edilmiyor. O yüzden S20 FE yi de sorguluyorum.

X3 Pro artık yeni telefonlar çıktığı için tavsiye edilmiyor. O yüzden S20 FE yi de sorguluyorum.
Gram pişman değilim kamerası olsun performansı olsun. GCam kurdum cihaza çekilen fotoğrafların çözünürlüğü contrasti ve güzelliği beni benden alıyor şahsen .

Sen kendi kafana göre memnun kaldığın neyse onu al hocam. X3 pro da güzel telefon. Ben şahsen s20 fe den yana kullandım hakkımı. X3 pro elime büyük gelmişti baya bunuda hesaba kat alırken

Bu sorunlar sadece Exynos sürümünde var.
Snapdragon versiyonu sorunsuz.

Snapdragon versiyonuda aynı. 1 ay kadar oldu iade ettim. 120Hz de 6 saat ekran ömrü veren bir telefon nasıl bu kadar övülüyor anlamıyorum. Kamerası güzel, boşta bile ısınıyor.

3 ay telefon araştırdım. POCO X3 Pro ve S20 FE arrasinda kalmistim. İşlemci değil ekran hatası. Donanım sorunu. Her telefonda da yok bu sorun. Rus ruleti. Ama ben bir tekefona 8K gömüp Rus rulelti oynamak istemediğinden 4 gün önce X3 Pro aldım hocam.

A52s o zaman düşünebilirsiniz.

S20 FE orta segment diyorlar düşük kaçmaz mı?
Snapdragon versiyonuda aynı. 1 ay kadar oldu iade ettim. 120Hz de 6 saat ekran ömrü veren bir telefon nasıl bu kadar övülüyor anlamıyorum. Kamerası güzel, boşta bile ısınıyor.

Ne aldınız veya alacaksınız?

POCO X3 Pro baktığım modeller arasında ama geçti gibi dönemi. Pek alasım yok açıkçası.

Geri
Yukarı