Samsung S20 FE aşırı ısınıyor

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Exynos işlemcili olan modelini kullanıyorum.
Telefonu geçen yıl aldım. Başlar da böyle bir ısınma sorunu yoktu. Son gelen 2 güncellemeden sonra telefon aşırı ısınmaya başladı. Kılıf ile kullanıyorum ve zor tutuyorum. Kılıfı çıkarınca elime alamıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Garantisi hala devam etmekte.

Arkadaşlar merhaba. Exynos işlemcili olan modelini kullanıyorum.
Telefonu geçen yıl aldım. Başlar da böyle bir ısınma sorunu yoktu. Son gelen 2 güncellemeden sonra telefon aşırı ısınmaya başladı. Kılıf ile kullanıyorum ve zor tutuyorum. Kılıfı çıkarınca elime alamıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Garantisi hala devam etmekte.
Ben sadece Diablo Immortal oynarken ısı sorunu yaşıyorum. Tüm güncellemeler mevcut. Bir sıkıntı olabilir telefonunda. Bir de sıfırlama yapmayı denersen belki sorununu çözülür. Yazılımsal bir hata varsa ve yüke sokarak telefonu ısıtıyorsa belki düzelme şansı var.

Güncellemeleri geri almayı deneyebilirsiniz yine işe yaramaz ise garantiye verin en kötü yine aynı şekilde geri verirler

Exynos 990 kullanıyordu galiba. O işlemci ısınmaya meyilli bir işlemci. Onun için eğer yedekleme yapabilirseniz bir sıfırlamayı deneyin. Gereksiz uygulamaları (Samsung uygulamaları dahil kullanmadığınızı kaldırın)

Yeni konular

Geri
Yukarı