Samsung S20 FE dakika başı şarj gidiyor

Screenshot_20230331_150404_Samsung Members.jpg

Geekbench 6 testini yapıyorum, yüklendiğinde sonuçları atacağım.

Şarj taka taka kullana kullana alışır sanırım ya. Şu an geekbench yapınca bile %73'den daha 1 dakika geçmeden %71'e düştü.
Telefonu ilk aldığımda şarjı dediğin gibi dakikada %1 gidiyordu şu an 2.5 dakikada falan %1 gidiyor o durum düzelir fakat çok fazla bir iyileşme olmaz.

Hocam bende şimdilik bir anormallik var inşallah düzelir.

Tanılama daha telefonu kurmadan yapmıştım. Yaşam iyi yazıyordu.
Sorun yok o zaman.
Telefonu ilk aldığımda şarjı dediğin gibi dakikada %1 gidiyordu şu an 2.5 dakikada falan %1 gidiyor o durum düzelir fakat çok fazla bir iyileşme olmaz.
7 saat ekran süresi alır.
Kötü mü?

İyi beklenen puan.
Ama benim skor daha yüksek😎

Telefonu az kurcala ayarlarını değiştir ekranı düzenle bence ben öyle yapmıştım.
Tamamdır hocam. Tek umudum şu bataryanı düzelmesi. Samsung S9+'tan geçtim cidden S20 FE efsane bir telefon. Tabi fiyatı da öyle :D Bakalım inşallah sorun çözülür..

Ben 7 saat ekran süresi almıyorum. Max 4-5 saat falan gidiyor.

Ne neden az ben 9 aydır kullanıyorum 7 8 saat alıyorum 120Hz ve 60 Hz'de.

Tamamdır hocam. Tek umudum şu bataryanı düzelmesi. Samsung S9+'tan geçtim cidden S20 FE efsane bir telefon. Tabi fiyatı da öyle :D Bakalım inşallah sorun çözülür..
Ben 8000e almıştım

Aynı konuyu bende bir kaç hafta önce açmıştım. Samsung A53 5G aldım ve dakika başı %1 gidiyordu benimde. Fakat sorunumu çözdüm. %20'e kadar kullanıp %85'e kadar şarj ettim ve hızlı şarjı kapattım ek olarak adaptif pil özelliğini açtım. Böylece artık 5-6 dakika da %1 gidiyor.

Geri
Yukarı