Samsung S20 FE SD alınır mı?

Taspar

Kilopat
Herkese merhaba, 6.000 TL'ye kadar bütçem var. Bu pazar günü başlıkta belirttiğim Samsung S20 FE SD versiyonu olan telefonu almayı planlıyorum.

Ayrıca bir tanıdığım o bütçeye 2. El garantili faturalı Iphone 8 Plus alman daha iyi olur diyor.

Sizce bu bütçeye Samsung alınır mı veya bu bütçeye ne alınır? Önerileriniz nelerdir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Bu bütçeye S20 FE'nin rakibi var mıdır? Yoksa hiç düşünmeden direkt bunu mu alayım?

Ayrıca SD modelinde diğer versiyonda olan ısınma, kasma ve uygulamadan atma vb gibi sıkıntılar olur mu? Tek kafamı kurcalayan bu konu aslında.
Yanlış bilmiyorsam o sorun Exynos işlemciden kaynaklanıyordu. Yeni çıkan Exynos işlemci ile düzeltildiği söyleniyor fakat bir Snapdragon kadar olacağını sanmam. Kaldı ki yeni işlemci S20 Fe modelinde yok.

Bende snapdragon modeli var efsane telefon 120hz olunca 60hz ya bakmıyorsun ve 18w adaptörü sayesinde 1 saatte 4500 mahı fulluyor 25w desteğine va ama haberin olsun kutu içinden kulaklık çıkmıyor
4k çekim var daha ne olsun

Son düzenleme:
2 ay önce aynı soruyu soruyordum (konu linki), aldım ve çok memnunum. Hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Hatta şöyle söyleyeyim, bu telefonu değişmeyi düşüneceğim tek telefon iPhone 13 olurdu. Ki o da yaklaşık 3 katı fiyatında.

Ayrıca SD modelinde diğer versiyonda olan ısınma, kasma ve uygulamadan atma vb gibi sıkıntılar olur mu? Tek kafamı kurcalayan bu konu aslında.
Hiç durmadan 15 dk'lık 4k60 video çektim, onda bile doğru dürüst ısınmadı (hissedilecek kadar). Onda ısınmayan hiçbir şeyde ısınmaz :D S9'um yanıyordu 3 dk'lık kayıttan sonra.

Bu bütçeye S20 FE'nin rakibi var mıdır? Yoksa hiç düşünmeden direkt bunu mu alayım?

Rakibi yok. Isınma sorunu yok. Kasma ve uygulamadan atma gibi sorunlarda da karşılamazsın. Exynos modeli SD modeline göre daha fazla ısınıyor, performansı daha düşük ve pil tüketimi daha kötü.

@ThePunisher90 @Blackburnxxx @Savia @BERWAR

Teşekkürler arkadaşlar pazarı beklemeden gün içerisinde alacağım.
@ThePunisher90 @Blackburnxxx @Savia @BERWAR

Evet bir gecede nasıl zam 1300 TL yapılır oynat bakalım. Başımdan gün içerisinde geçen olayları anlatayım. Dün her mağazada 5700 TL olan cihaz bugün Vatan, Mediamarkt mağazalarında 7000 TL'ye çıkmış fiyatı. Sadece Teknosa'da hâlâ 5700 TL olarak gözüküyordu. Öğlen 2 gibi aradığım Teknosa mağazası "elimizde mevcut, 5700 TL fiyat" deyince 1-2 saat içerisinde mağazaya gittim ve orası da fiyat güncellemiş 7000 TL yapmış. Bana araba mesafesiyle 10 dakika olan başka Teknosa mağazasını aradım ve özellikle fiyat belirterek sordum 5700 TL gelip alabilirsiniz dendi ve gittim. 15 dakika içerisinde o mağazada güncellemiş fiyatını. Tabi o 15 dakikalık zaman diliminde sürekli internet sayfalarını güncelliyorum fiyat aynı mı diye internette 5700 gözüküyor.

En son mağazadaki çalışana söyledim internette 5700 gözüküyor hatta trendyol/teknosa satıcısı 5530 TL'ye satıyor dedim. İnternette öyle gözüküyorsa direkt oradan alın dedi o sırada internet sitesine de zam gelmiş. Sadece trendyol/teknosa satıcısı fiyatını güncellememişti ve bende hemen oradan siparişi verdim. Daha sonra ne mi oldu? Teknosa çalışanı demesin mi bu sefer trendyol uygulamasında bizim mağazamız yok diye. :D Orası resmi olarak teknosa'nın değil bir şahsa ait olduğunu söyledi. O şahıs teknosa mağazalarından ürünleri alıp hatta bazen teşhir üründe alıyor dedi.

Velhasıl kelam bakalım kargo nasıl gelecek. Eğer teşhir ürün gelirse ben bunu nasıl anlarım? Hatta şu an telefon gelir mi gelmez mi diye düşünmüyor değilim. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı