Samsung S20 FE (SD865) vs. Xiaomi Mi 10T Pro

Bütçe
7000

Sora5024

Centipat
Selamlar, 4 yıldır S8+ kullanıyorum. Yeni telefon almak istiyorum. Arastirmalarima gore Snapdragon, Exynos'a gore cok daha basarili bir cipmis. Almisken yine beni uzun yillar goturebilecek bir telefon istiyorum. En buyuk kaygim Xiaomi tarafinda yazilimsal sorunlar. Samsung tarafinda ise kamera. Sizce beklemenin bir faydasi olur mu? Gelecekte yayinlanacak Samsung cihazlar kesin Snapdragon ile gelecek diye bir bilgi var mi, yoksa al gitsin mi diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung tarafında kamera konusunda kaygı mi duyuyorsunuz? Samsung kameraları gayet güzel oluyor. S7 Edge sahibiydim eskiden, şu anki mi Note 10 Lite telefonuna göre daha iyiydi fotograflarim.

Samsung tarafinda ise kamera.
Samsung kamera olarak en iyi markalardan biri, en iddaalılardan biri hatta. Kamera konusunda kaygı duymanız enteresan.

Snapdragon, Exynos'a gore cok daha basarili bir cipmis
SD 865, Exynos 990 modelinden çok daha güçlü bir yonga. S20 FE modelinin SD 865 versiyonunu alırsan bu dezavantaj da ortadan kalkar.

Kameradan kaygim su yonde. Bu fiyat bandindaki bazi kameralarla karsilastirildiginda ya da butcegi biraz arttirirsam daha iyi kameralarin oldugu yonunde videolar izledim.

S20 FE SD'nin karşısına hangi telefonu koyarsam koyayım S20 FE SD daha önde geldi özellikle fiyatıyla.
Fakat 7000'e çıkmışken S21 FE'yi beklemenizi öneririm. Neredeyse tüm özellikleri belli oldu, 3-4 hafta içinde duyaracaklarını düşünüyorum. Eğer fiyatı yüksek olursa S20 FE SD'ye bakarsınız.

Ben en son 5400- 5600 bandinda gormustum fiyatini. Vallahi sizintilari ben de gordum, aslinda disimi sıkıp bekleyebilirim. Yeni cikmis bir telefon hiç fena fikir degil uzun bir sure en yeni guncellemeleri de alir. En onemli unsur fiyat ve cipaeti. Bakalim sizintilar ne kadar dogru olacak.

Geri
Yukarı