Samsung S20 FE vs iPhone 11

EmirKaratass

Hectopat
Daha fazla  
  • S20 FE - 7 bin
  • iPhone 11 - 10 bin
Oyun oynmayacağım günlük işleri yapmak için bir de dizi vb. izlerim en fazla. Benim için stabilite, batarya ve özellikle ekran önemli. Sizce hangi modeli almalıyım? Aradaki fiyat farkı da düşündürüyor.

Ekran önemli ise S20 FE öneririm. Bizzat kendim kullanıyorum. Amoled ekran gayet güzel, 120 Hz inanılmaz derecede iyi. Şarjı 6-7 saat gidiyor. İphone 11 ile kameralarını kıyasladığımda S20 FE fotoğrafta iyi, 11 ise video da iyi. Hız olarak gayet iyi, kasma donma söz konusu değil. Android 13 güncellemesi de alacak. Alırken Snapdragon olmasına dikkat edin.
IMG_20220129_201057.jpg

Ekran önemli ise S20 FE öneririm. Bizzat kendim kullanıyorum. AMOLED ekran gayet güzel, 120 Hz inanılmaz derecede iyi. Şarjı 6-7 saat gidiyor. iPhone 11 ile kameralarını kıyasladığımda S20 FE fotoğrafta iyi, 11 ise video da iyi. Hız olarak gayet iyi, kasma donma söz konusu değil. Android 13 güncellemesi de alacak. Alırken Snapdragon olmasına dikkat edin. Eki Görüntüle 1313876

Kaç yıl daha ana sürüm güncellemesi alacak herhangi bir bilginiz var mı?

Ekran önemli demişsin Iphone 11 direkt eleniyor bu durumda zaten.
Kaç yıl daha ana sürüm güncellemesi alacak herhangi bir bilginiz var mı?
1 Android güncellemesi daha alacak. Android 13 aldıktan sonra güncelleme desteği bitecek S20 FE modelinin.

Ekran önemli demişsin iPhone 11 direkt eleniyor bu durumda zaten.

1 Android güncellemesi daha alacak. Android 13 aldıktan sonra güncelleme desteği bitecek S20 FE modelinin.

Hocam Android 14 alma ihtimali var mı? Ayrıca ROM öneriniz var mıdır? Desteği bitip yavaşlamaya başlayınca atmayı düşünüyorum. Ne dersiniz? Daha en az 2-3 yılı var sadece meraktan soruyorum.

Hocam Android 14 alma ihtimali var mı?
Android 14 almayacak. Bu modelin çıkarken de 3 yıl Android, 4 yıl ise güvenlik güncellemesi alacağı açıklandı. Android 13 ile beraber 3 Android güncellemesi desteği sona eriyor. Telefon güncelleme almadı diye de yavaşlamaz ayrıca. ROM önerim yok şu an. Stock ROM ile devam etmen gerek zaten şimdi.

Ekran önemli ise S20 FE öneririm. Bizzat kendim kullanıyorum. AMOLED ekran gayet güzel, 120 Hz inanılmaz derecede iyi. Şarjı 6-7 saat gidiyor. iPhone 11 ile kameralarını kıyasladığımda S20 FE fotoğrafta iyi, 11 ise video da iyi. Hız olarak gayet iyi, kasma donma söz konusu değil. Android 13 güncellemesi de alacak. Alırken Snapdragon olmasına dikkat edin. Eki Görüntüle 1313876

PUBG de 4 parmak sorunu varmis doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı