Samsung S20 FE vs Xiaomi Mi 11t

Destros

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle iki cihaz hakkında bilgiye sahibim. Size artılarını sunacağım hangisi daha mantıklı gelirse ona göre cevaplayın, bunlardan öncelikle ben oyun oynayan bir insanım şarj benim için önemli. Öğrenciyim ayrıca ama kamera da önemli. Cihaz artıları şu şekilde:

S20 FE, Mi 11T
Şarj süresi; 1 saat 23 dakika, 36 dakika

Kamera açıklamaya gerek yok Samsung daha iyi.
İşlemci Snapdragon 865 MediaTek 1200 çok daha güçlü.
Ekran olarak ikisi de AMOLED biri süre AMOLED önemsiz bu.

Beni en çok şarj konusunda şüpheye düşürttü. Samsung A70 kullanıyorum şarj etmek pişmanlıktı.

Batarya 4500-5000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece yazılımı için Samsung tercih ederdim.
E2Fdu21VoAcrju7.jpg

Öncelikle iki cihaz hakkında bilgiye sahibim. Size artılarını sunacağım hangisi daha mantıklı gelirse ona göre cevaplayın, bunlardan öncelikle ben oyun oynayan bir insanım şarj benim için önemli. Öğrenciyim ayrıca ama kamera da önemli. Cihaz artıları şu şekilde:

S20 FE, Mi 11T

Beni en çok şarj konusunda şüpheye düşürttü. Samsung A70 kullanıyorum şarj etmek pişmanlıktı.

Batarya 4500-5000.
S20 FE kullanıyorum batarya konusunda endişeniz olmasın karşılaştırdığınız başka model telefonlara göre belki bataryası kötü gelebilir ama ben yoğun kullanımda bile bir sıkıntı yaşamıyorum. Ön kamerası dışarıda güzel ( çok güzel değil) düşük ışıkta ise ( çok kötü ) gerçekten düşük ışık ile ön kamerası konulu Japon filmlerine taş çıkarır. Merak ettiğiniz bir şey varsa anlatabilirim.

Neredeyse her konuda S20 FE önerilliyor, artık S20 FE karşılaştırması için konu açmaya bile gerek yok.
2 senedir kullanıyorum, şarjı gayet iyi. Tüm gün oyun oynarsanız şarjı elbette hızlı biter, bitmeyecek telefon yok.

S20 FE daha iyi bir ürün gerek donanım, gerek kamera ve yazılım olarak.

Bende yaklaşık 1 yıldan beri kullanıyorum. Ve alıntıladığım mesaja hak veriyorum.

S20 FE, mi 11t.

Batarya 4500-5000.

Mi 11t kullanıyorum FE daha iyi.

Neredeyse her konuda S20 FE önerilliyor, artık S20 FE karşılaştırması için konu açmaya bile gerek yok.
2 senedir kullanıyorum, şarjı gayet iyi. Tüm gün oyun oynarsanız şarjı elbette hızlı biter, bitmeyecek telefon yok.

Şarjının bitmeyeciğini söyleyen yok hocam benim demek istediğim aktif bir kullanıcıyım gğn içerinde 1.30 saatte şarjı dolması beni zorlayacak 30 dakika da doluyor diğeri.

Yeni konular

Geri
Yukarı