Samsung S20FE iPhone 11'den iyi mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar az önce Samsung S20FE Snapdragon sipariş ettim ama öncesinde ablam çok ısrar etti iPhone 11 almamı istedi. Sizce pişman olur muyum? iPhone 11'den iyidir değil mi S20 FE?

Geniş açılı kamerası iPhone 11'in daha iyi. Fakat performans ekran bakımından S20 FE'nin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Tek eksiniz dediğim gibi geniş açı modunda 60 FPS video çekemiyorsunuz.

Arkadaşlar az önce Samsung S20FE Snapdragon sipariş ettim ama öncesinde ablam çok ısrar etti iPhone 11 almamı istedi. Sizce pişman olur muyum? iPhone 11'den iyidir değil mi S20 FE?
Kamera konusunda da, ekran konusunda da S20FE öndedir kendim çok fazla karşılaştırmalarını izledim. S20FE iPhone 11'i kamera konusunda yerle bir ediyor. Hatta iPhone 11 Pro Max ile bile karşılaştırılabilir kamera konusunda. Kesinlikle S20FE almanızı öneririm.

Bence iPhone 11 daha iyi bir cihaz ama S20 FE de güzel cihaz. 4 yıl performans konusunda mutlu eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı