Samsung S21 FE alınır mı?

Bütçe
13-16

Stoch

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Bayramın son günü telefon alacağım ve kafamda %70 kesinlesmiş durumda olan S21 Fe var.
Fakat Snapdragon işlemcili A73 ve bataryası az gidiyor denilen Exynos işlemcili S21 FE biraz kafamı yoruyor fakat S serisinin kalitesi ve ekran ve kamera özellikleri beni s21 almaya iten sebeplerden.

Pek fazla oyun oynamam oynarsam DLS, CR felan takılıyorum ara sıra. Fazla oyun oynamayan birine Snapdragon 778 ve Exynos 2100 arasındaki fark çok hissedilir mi?

Kamera ve ekran çok önemli. Film çok izlerim. Her türlü şeyi çekerim kamera kesinlikle üzmemeli. Bunların dışında sabahtan akşama gün içinde şarja bağımlı olmamalıyım.

Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Bu fiyat bandında rakibi yok. Kamerası gayet başarılı. Eşime aldım telefonu elime alıp ekranına baktığımda görsel şölen yaşıyorum. Bataryasına bir şey diyemeyeceğim malum kadınlar bizim kadar aktif kullanmıyor. O yüzden eşim memnun ama ben kullansam ne derdim bilmiyorum. İşlemcisinin Snapdragon'dan çok bir farkı yok. Benim Snapdragon 855'ten rahatlıkla daha hızlı. Ben telefonda bir eksik olduğunu düşünmüyorum. Ağır oyun oynayacaklar için tabii ki oyun telefonlarına yönelmeleri daha iyi olur. Onlarında fiyatları malum zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyat bandında rakibi yok. Kamerası gayet başarılı. Eşime aldım telefonu elime alıp ekranına baktığımda görsel şölen yaşıyorum. Bataryasına bir şey diyemeyeceğim malum kadınlar bizim kadar aktif kullanmıyor. O yüzden eşim memnun ama ben kullansam ne derdim bilmiyorum. İşlemcisinin Snapdragon'dan çok bir farkı yok. Benim Snapdragon 855'ten rahatlıkla daha hızlı. Ben telefonda bir eksik olduğunu düşünmüyorum. Ağır oyun oynayacaklar için tabii ki oyun telefonlarına yönelmeleri daha iyi olur. Onlarında fiyatları malum zaten.
Çok teşekkürler aklımdaki soru işaretleri gitmiş durumda, zaten amiral gemisi serisi dururken A serisi almak hoş olmazdı. Pazar günü MediaMarkt'a gidip deneyimleyeceğim ve hoşuma giderse alacağım. Pazar günü konuyu güncellerim.

Çok teşekkürler aklımdaki soru işaretleri gitmiş durumda, zaten amiral gemisi serisi dururken A serisi almak hoş olmazdı. Pazar günü MediaMarkt'a gidip deneyimleyeceğim ve hoşuma giderse alacağım. Pazar günü konuyu güncellerim.
S21fe alacağınızdan eminim:D

Ben bizzat kendim kullanıyorum. Xiaomi Mi A3'den geçtim. Günlük kullanımda 120 hz ekran çok fark ettiriyor. Kamerası aşırı başarılı. Ancak tüm bunların yanında bataryası da bir o kadar başarısız. Bir de yazılımsal olduğunu düşündüğüm 120 hz de dahi bazen ekran böyle bir yavaş hissettiriyor. Alacağınız fiyat önemli burada. Çünkü adaptör de çıkmayınca ek bir 400 TL ödeme çıkıyor. Kılıfıydı, ekran koruyucusu derken ek 1000 daha çıkar cepten. Ben şu sıra sıkıldığım için satıp bu yurtdışı satanlardan Oneplus 9 mu alsam demeye başladım.

Fiyat olarak çok iyi ben de tanıdığıma aldırttım, kamera olarak ve ekran olarak fiyatına göre en iyisi ancak tek sıkıntısı bana ısınması gibi geldi. Arkadaşlar biliyorsa günlük kullanımda ilk hafta sonrası ısınmalar bitiyor mu cevaplasınlar lütfen, eğer devam ediyorsa pek bakılmaz. Bu arada exynos 2100, 778g'den çok daha güçlü bir işlemci o açıdan şüpheniz olmasın fakat tabii ki ikisi de oyun için mükemmel denemez.

S21 FE öneririm hocam. İlk başlarda bataryası çok hızlı bitecektir ama sonradan düzeliyor. Bende düz S21 var ilk haftalarda 3,5 4 saat ekran süresi alırken şu anda ağır kullanımda (oyun) 6 saat ve normal kullanımda 7,5 8 saat ekran süresi alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı