Samsung S21 FE alınır mı?

Ekran konusu sizin için önemliyse çok memnun kalacaksınız. O telefonu zamanında kullandım memnun kaldım. Öneririm.

Exynos işlemci yüzünden eğer telefonu gün içinde çok aktif kullanıyorsanız yetersiz.
Sizin dediğiniz Exynos 990 ve altı için geçerli hem ısınma hem şarj olayı sıkıntı. S21 FE 2100 kullanıyor ve güncellemeler ile çok yol kat edildi ve bireysel olarak kullanıyorum yarı yolda bırakmıyor. Android 14 ile de pil sorunu da maksimum stabillik getirecekler. @Ouzzi Pişman olmazsın alabilirsin ve kat kat her türlü gereksinimini karşılar. 1 yıldır GRAM sorun yaşatmadı kamera + müzik + film + oyun + sörf kısacası her açıdan karşılıyor. Eğer imkanın varsa 256 GB olanını al fotoğraf ve videoların boyutları yüksek oluyor. Tabi bulut depolama alıp orada yedekleme yaparsanız ayrı veya 4K yerine daha düşük çekerseniz de olur.

Eşime aldım muazzam bir telefon fiyatına göre. Yalnız alacakken vatan gece indirimleri felan oluyor bazen takip ederseniz indirim oluyor. Ben vatandan 2 hafta önce kadardı sanırsam 14.100 TL ye aldım. Yani 16-17 lira vermeyin. Ara ara düşüyor takip edin.

Eşime işlemci tercihimiz nedeniyle S20Fe aldım. Aylardır elinden düşmüyor. Snapdragon işlemcisi de pil konusunda çok iyi. Bir de ona bakın derim.

Ben bu gün samsungun öğrenci indirimiyle önce 14000e düşürüyorum fiyatı. Sonra üstüne s10 veriyorum çizik olduğu için 5500 tl sayıyorlar telefonumu normalde 6 bine.Ayrıca üstüne 1250tl takas desteği var. Kısacası telefona ekstra vermem gereken fiyat 7300tl sizce bu takas mantıklı mı? S20fe de öğrenci indirimi yada takas desteği yok malesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı