Samsung S21 FE vs iPhone 11

iPhone 11 gibi bir cihazın kamera ve donanım konularında S21 FE'den daha iyi olduğunu söylerken siz ne yapıyorsunuz acaba? Kendi cahilliğinizi başka insanlara atmayın.
Hocam yarım saattir ben de S21 FE savunuyorum ama kamera konusunda iPhone 11 testlere göre cidden daha üstün. Sadece bir iki puanla Dxomark testlerinde öne geçiyor. Ama donanımda S21 FE tabii ki.

Ne kadar doğru bilmem fakat çoğu yayıncı oyun açısından Samsung'un kötü olduğunu ve Dragon işlemcisinin kullanılması gerektiğini bas bas bağırıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun açısından zaten bu tür gamerlar iPhone ve Samsung önermez. Oyun için üretilmiyorlar, Xiaomi telefonları daha uygun olduğu için Xiaomi kullanırlar.

Hocam yarım saattir ben de S21 FE savunuyorum ama kamera konusunda iPhone 11 testlere göre cidden daha üstün. Sadece bir iki puanla Dxomark testlerinde öne geçiyor. Ama donanımda S21 FE tabii ki.
DxOMark doğru bir kaynak değil hocam. GM 9 Pro, iPhone 7 Plus'tan daha üstün DxOMark'a göre.

Oyun açısından zaten bu tür gamerlar iPhone ve Samsung önermez. Oyun için üretilmiyorlar, Xiaomi telefonları daha uygun olduğu için Xiaomi kullanırlar.

Ya dünden beridir niye performans açısından daha iyi diyorsunuz o zaman? iPhone oyunlar için en azından adamakıllı bir ısıtma sistemi kullanıyor samsunsung senelerdir baştan savmak için buharlı kullanıyor.

Ya dünden beridir niye performans açısından daha iyi diyorsunuz o zaman? iPhone oyunlar için en azından adamakıllı bir ısıtma sistemi kullanıyor samsunsung senelerdir baştan savmak için buharlı kullanıyor.
Ne anlatıyorsun dostum sen? Oyun için Samsung ve iPhone cihazları tercih edilmiyor diyorum. Arkadaşın attığı videonun kanalına baksana bir. Bilip bilmeden konuşmayın Allah aşkına.

A13 daha hızlı render alan bir işlemci, Exynos 2100 kendi içinde darboğaz yaşayan bir işlemci, çokça eleştirilmişti.

Her sey render mi? 3W sogutma kapesitesine sahip (A13 6W olarak tasarlanip 8-9W tuketiyor, sen dusun artik), entegre panelli, Vapor Chamber'siz alüminyum kasali iPhone 11 surdurulebilir performansta n'apacak acaba? Esit sartlarda 3. taraf sogutmayla Exynos 2100, A13'u surdurulebilir performansta yerle bir eder.

Konuya gelecek olursak, S21 FE her alanda daha iyi bir ürün, 250 dolarlık iPhone 11'e o paralar verilmez.

Ne anlatıyorsun dostum sen? Oyun için Samsung ve iPhone cihazları tercih edilmiyor diyorum. Arkadaşın attığı videonun kanalına baksana bir. Bilip bilmeden konuşmayın Allah aşkına.

Çoğu e sporcu IPhone'yi tercih ediyor iPhone dışında PUBG de adamakıllı 90 FPS veren cihaz yok.

Çoğu e sporcu IPhone'yi tercih ediyor iPhone dışında PUBG de adamakıllı 90 FPS veren cihaz yok.

Ciddi olamazsın? :D PUBG'de amiral gemileri arasında en kötü 90 FPS veren cihaz 14 Pro Max zaten. Bu konuda 12T Pro'nun eline su dökebilen herhangi bir cihaz yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı