Samsung S21 vs S22

Bütçe
20.000₺
Dark mode u aktif ettin mi?
Hayır. Dark mode hoşuma gitmiyor. Herhangi bir ince ayar yapmadım ve yapmak çok saçma. Bu telefonun bataryası yetersiz bu bir gerçek.

Baştan uyarayım. S22 ekran süresi olarak oldukça kötü ve batarya sizin için önemli ise sizi bayağı üzer ama S21 ile S22 arasında bu kadar az fiyat farkı varken ben olsam S22 alırdım. Önceden aralarındaki fiyat farkı fazlaydı. Eğer öyle olsaydı S21 tercih ederdim ama şu an S22 tercih edilir. Bu arada 2 cihaz için böyle konuştum. Ben muhtemelen ikisini de almazdım. Sizin sorunuza cevap vermek için S22 dedim.

Hayır. Dark mode hoşuma gitmiyor. Herhangi bir ince ayar yapmadım ve yapmak çok saçma. Bu telefonun bataryası yetersiz bu bir gerçek.

Bataryanın az olması ekran boyutunun 6.1 inç olmasından kaynaklanıyor. 4000 mAh filan olsa yine iyi, 3700 mAh günümüz için bence çok az. Samsung buna nasıl hiç dikkat etmemiş.

Baştan uyarayım. S22 ekran süresi olarak oldukça kötü ve batarya sizin için önemli ise sizi bayağı üzer ama S21 ile S22 arasında bu kadar az fiyat farkı varken ben olsam S22 alırdım. Önceden aralarındaki fiyat farkı fazlaydı. Eğer öyle olsaydı S21 tercih ederdim ama şu an S22 tercih edilir. Bu arada 2 cihaz için böyle konuştum. Ben muhtemelen ikisini de almazdım. Sizin sorunuza cevap vermek için S22 dedim.
Hocalarım sizin tercihiniz ne olur bu fiyata? S21 FE belki? Veya farklı bir model? Farklı tercihlere de açığım.

Hocalarım sizin tercihiniz ne olur bu fiyata? S21 FE belki? Veya farklı bir model? Farklı tercihlere de açığım.
Hocam batarya ne kadar önemli ve powerbank kullanmak sorun olur mu? Her zaman için değil ama örneğin tatilde kamera, sosyal medya vs. açık alanda S22 ile öğlen zor edilir. Ancak günlük kullanımda 3-4 saat size yeterse bu fiyatta bu özellik hiçbir telefonda yok.

Hocam batarya ne kadar önemli ve powerbank kullanmak sorun olur mu? Her zaman için değil ama örneğin tatilde kamera, sosyal medya vs. açık alanda S22 ile öğlen zor edilir. Ancak günlük kullanımda 3-4 saat size yeterse bu fiyatta bu özellik hiçbir telefonda yok.
Hocam 3 4 saat beni hayatta kurtarmaz. Sanırım bu durumda powerbank gerekecektir bana da.

Ben sanırım 16 bin küsure Xiaomi 12T veya 17 bin küsüre iPhone 11 128 GB alırdım.
Hocam o kadar büyük ekran sevmiyorum (12T) iPhone'da ekran konusunda düşündürüyor.

Hocam o kadar büyük ekran sevmiyorum (12T) IPhone'da ekran konusunda düşündürüyor.

Mİ 12T büyük bir telefon. Avantajı var ama dezavantajı da var. Bu konuda bir şey diyemeyeceğim. Ben de 6.7 inch M52 var. Tek sevmediğim noktası dev ekranı. Gerçekten bazen çok zorluyor. Keşke 6 inch olsaymış diyorum bazen. 11 Konusuna gelir isek evet ekran S22'ye göre kötü ama bence abartıldığı kadar da çöp bir ekran değil. Güzel ve kaliteli bir ekran ama illa AMOLED ve küçük ekran diyorsanız S22 alın o zaman yapacak bir şey yok. Güzel bir Powerbank alıp sorunu böyle çözersiniz.

Geri
Yukarı