Samsung S22 vs S21

Bütçe
16.000 TL
Ekran benim için çok önemli değil hocam şu anda da 6.3 inç bir telefon kullanıyorum. Ekran süresi Wi-Fi ile 5 saat civarı bundan kötü olmasından korkuyorum.
O civarlarda olur hocam ben 4-5 saat üstünü görmedim. Ha tabi sürekli video, Netflix vs. gibi kullanım olursa 7 saatler de görülür.

O civarlarda olur hocam ben 4-5 saat üstünü görmedim. Ha tabi sürekli video, Netflix vs. gibi kullanım olursa 7 saatler de görülür.
Yoğun kullanmam hocam ben telefonu genelde İnstagram, Twitter, WhatsApp ve konuşma arasında bir döngüde, günde en fazla bi' 1 saat civarı video izlerim.

Hocam yarın akşam tamamen Wi-Fi ile atayım şu an şarj döngüm %100 değil. Tekrar etiketlersiniz.

S21 FE çok kısa süre 2 hafta kadar kullandım. S22 ile S21 FE arasında bütçe için kalıyorsanız bir şey diyemem üzmez ancak S22 her anlamda üstün. Özellikle kamera ve donanım olarak önde.
Hocam döngüyü yaptıysanız ekran süresi atacaktınız müsaitseniz atarmısınız.

Hocam döngüyü yaptıysanız ekran süresi atacaktınız müsaitseniz atarmısınız.
Screenshot_20230319_212853_Device care.jpg
Screenshot_20230319_212859_Device care.jpg

Hocam Google olan kullanım Google Lens ile Google Çeviri yaptım kamera açıktı. Onun dışında tamamen Wi-Fi ve ev içinde otomatik parlaklıkta. Parlaklık öğlen saatlerinde bile %40'ı görmemiştir.

Eki Görüntüle 1707871Eki Görüntüle 1707872
Hocam Google olan kullanım Google Lens ile Google Çeviri yaptım kamera açıktı. Onun dışında tamamen Wi-Fi ve ev içinde otomatik parlaklıkta. Parlaklık öğlen saatlerinde bile %40'ı görmemiştir.
2 saat 20 dakika inanılmaz az hocam cidden problemli bu telefon ben bütçemi artırabilirsem S23 artıramazsam S21 FE alayım S22 seçenekler arasında olmamalı diye düşünüyorum.

2 saat 20 dakika inanılmaz az hocam cidden problemli bu telefon ben bütçemi artırabilirsem S23 artıramazsam S21 FE alayım S22 seçenekler arasında olmamalı diye düşünüyorum.
Öyle hocam benim için en azından. Başkaları daha çok aldığını iddia ediyor ama nasıl alıyorlar bilmiyorum.

Geri
Yukarı