Samsung S21 vs S22

Bütçe
20.000₺
Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Dostlar 20.000 lira bütçeyle telefon bakmaya başladım. Kamera çok önemli değil açıkçası. Fazlaca fotoğraf çekmem. Ama işlemci ve RAM önemli benim için. S22 de işlemcisi ile çok uygun görünüyor. Ama S22'nin S21'e göre anladığım kadarıyla şarjı biraz daha problemli. Telefonu elimden çok düşürmem, performans da dediğim gibi önemli benim için. Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar 20.000 lira bütçeyle telefon bakmaya başladım. Kamera çok önemli değil açıkçası. Fazlaca fotoğraf çekmem. Ama işlemci ve RAM önemli benim için. S22 de işlemcisi ile çok uygun görünüyor. Ama S22'nin S21'e göre anladığım kadarıyla şarjı biraz daha problemli. Telefonu elimden çok düşürmem, performans da dediğim gibi önemli benim için. Hangisini önerirsiniz?

S22 olabilir.

Kesinlikle S22 1 ay önce arkadaşım aldı yaklaşık 6 saat ekran süresi veriyor.
3,5-4 saati asla geçmedi 6 ay dayandım Android 13te de kullandım. Satıp 13 pro aldım memnunum.

Konu sahibi dostum şarj önemliyse s22den uzak dur. Ekran görüntüsünde bakarsan oyun vs yok ona rağmen süre bu.

Dosya Ekleri

• CB697448-FBD9-49B0-9586-C1644BAB46FA.png
    CB697448-FBD9-49B0-9586-C1644BAB46FA.png
    183,6 KB · Görüntüleme: 123
3, 5-4 saati asla geçmedi 6 ay dayandım Android 13'te de kullandım. Satıp 13 Pro aldım memnunum.

Konu sahibi dostum şarj önemliyse S22'den uzak dur. Ekran görüntüsünde bakarsan oyun vs yok ona rağmen süre bu.

Bende S20FE var. Arkadaşım 1 1.5 aydır S22 kullanıyor. 7.5 saat bile ekran süresi aldığı oluyor. İsterseniz ekran görüntüleri atabilirim :)

Kullandığım cihazın ekran süresini attım arkadaşının cihazından bahsediyorsun. Forumlarda herkes batarya süresinden mağdur senin cihaz mi özel? :)

Cihazı nasıl kullandığınız önemli :) 4 saat boyunca Call of Duty atarak ta şarjı bitirebilirsiniz 10 saat YouTube izleyerek 10 saat ekran süreside alabilirsiniz. 10 senelik arkadaşımın cihazını ben kurdum ve yakın olduğumuz için ekran süresini gayet görebiliyorum.

Benim cihazın da ana konusunda 3/5 kişi şarjından memnun değil 1 senedir kullandığım cihazda en yoğun zamanda dahi %85 pil koruma ile 5 saat altına inmiyorum kimler nasıl cihaz kullanıyor anlamıyorum gerçekten.

S8+ kullanırken de pilden memnun olmayan vardı hep var :)

Cihazı nasıl kullandığınız önemli :) 4 saat boyunca Call of Duty atarak ta şarjı bitirebilirsiniz 10 saat YouTube izleyerek 10 saat ekran süreside alabilirsiniz.10 Senelik arkadaşımın cihazını ben kurdum ve yakın olduğumuz için ekran süresini gayet görebiliyorum.
Okuman yok mu? Ekran süresi attım bakmadan saçmalamışsın. Kimlerle konuşuyoruz. Arkadaşının cihazından yorum yapmaya devam et ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı