Samsung S22 mi RTX 4060 mı alınmalı?

• Konuyu başlatan utnyy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 307

Samsung Galaxy S22 mi RTX 4060 8 GB mI?

• Oy verenlerin toplamı
    15
Epey az bir süre. Bu kadar az süre için ekran kartı alman saçma olur. Telefon al.

S22 iyi midir kamerası falan üzmez değil mi iPhone 11'den iyi olduğunu düşünüyorum ama hiç iPhone kullanmadım biraz da iPhone hevesim var sanki iPhone 11 bütün telefonlardan iyi gibi bir his oluşuyor 😂

S22 iyi midir kamerası falan üzmez değil mi iPhone 11'den iyi olduğunu düşünüyorum ama hiç iPhone kullanmadım biraz da iPhone hevesim var sanki iPhone 11 bütün telefonlardan iyi gibi bir his oluşuyor 😂
iPhone 11 ne yahu? iPhone 11 S21'in bile muadili değil.
Bütçe belirleyip telefon önerisi konusu açabilirsiniz.

Tüm iPhone cihazları neredeyse kullandım iPhone 11 en abartılmış telefondur S22 alacağına da 23FE alman daha iyi olur. 23FEnin ekranı kamerası her şeyi 11'den üstün 13 ayarında denilebilir.

Tüm iPhone cihazları neredeyse kullandım iPhone 11 en abartılmış telefondur S22 alacağına da 23FE alman daha iyi olur. 23fenin ekranı kamerası her şeyi 11'den üstün 13 ayarında denilebilir.

Açıkçası şöyle bir baktım da S22 ve S23 FEnin arasındaki tek fark batarya batarya için o kadar fazla para vermek pek içime yatmadı.

Almışken de iyisini alayım diyorum.
Alternatif sundum, son karar senin.
Hıkayelı oyunlarda 20-25 FPS daha fazla almak verken neden daha dusuk bır kart alsın sırf "oyunlara para ayırmak" için. Para biriktirip oyun alabılır ama ekran kartı alamaz.
Düşük kart dediğin şeyle aralarındaki fark DLSS 3 ve güç tüketimi.
Her iki kartta da ayar kısarak oyun oynamak zorunda kalacaksın birkaç seneye kalmadan, 10-15 FPS için ortalama 3.500 TL fark ödemeye değer mi muamma.

Güzel cihaz, kamera paketi başarılı ama pasif soğutması başarısız ve ekran süresi yeterli gelmeyebilir, S23 FE alternatif olabilir.

4060 al Android oyunlarını bile oynarsın işin oyunsa

Açıkçası şöyle bir baktım da S22 ve S23 FEnin arasındaki tek fark batarya batarya için o kadar fazla para vermek pek içime yatmadı.
daha sonra çıktığı için 1 ekstra garanti güncellemesi olacak cpu olarak yenilenmiş hali var ve soğutması da iyileştirildiği için ve ekranı da biraz daha parlak o yüzden daha mantıklı zaten aynı fiyatta s22 yi ikinci el mi alacaktınız ?

Daha sonra çıktığı için 1 ekstra garanti güncellemesi olacak CPU olarak yenilenmiş hali var ve soğutması da iyileştirildiği için ve ekranı da biraz daha parlak o yüzden daha mantıklı zaten aynı fiyatta S22'yi ikinci el mi alacaktınız?

Sıfır almayı düşünüyordum ikinci el pek güvenmiyorum.

Geri
Yukarı