Samsung S22 vs iPhone 11

@yus4ff S20 FE dengi değil ki?

Ekran konusunda tamam anladık.
Batarya konusunda da yakınlar ama S20 FE bir gömlek daha iyi.
S20 FE vasat ön kameraya sahip, testlerini izleyebilirsiniz. Arka kamerada da 11 bariz üstün.
Islemciye gelirsek A13 Bionic CPU, GPU, IPS performanslari ile SD 888'i bile geride birakiyor. SD 865'i rahat tokatlıyor.
AI ise denk.

Sen önce kameralarini testlerini izle. Gel sonra tartışalım, hadi koçum.
Aradaki fiyat farkına değer mi?Bence hayır.

Uzun ömürlü diye ağlanan arkadaşlara sesleniyorum. Maalesef IPhone'lar bizim ülkemizde bu kadar değerli :D Yurt dışındaki adam zaten hep son model kullanıyor uzun ömürlü olup olmadığına bakmıyor. Siz sadece kendinizi avutuyorsunuz yok bu bu kadar gidiyor diye :D Eko sistem kanka ya 10 yıldır iPhone 6S kullanıyorum ama olsun Apple'ya. Ya kanzi iPhone 11 çıkalı 4-5 sene oluyor ama hala alınır değil mi ya Apple uzun ömürlü tost makinesi gibi olsa da Apple'ya. Ekrana bakılmıyor bile :D

Son düzenleme:
@yus4ff S20 FE dengi değil ki?

Ekran konusunda tamam anladık.
Batarya konusunda da yakınlar ama S20 FE bir gömlek daha iyi.
S20 FE vasat ön kameraya sahip, testlerini izleyebilirsiniz. Arka kamerada da 11 bariz üstün.
Islemciye gelirsek A13 Bionic CPU, GPU, IPS performanslari ile SD 888'i bile geride birakiyor. SD 865'i rahat tokatlıyor.
AI ise denk.
Tek etken işlemci mi? Öbür noktalarda zaten cazibesi yok.

S2 FE ile gayet rakip cihazlar.

Neye göre geçmiş pardon? iPhone 11 8k çekim yapıyor da ben mi bilmiyorum?
Tüh ya Apple kanka Sony sensörler falan 😔
Optik sabitleyicisi bulunmayan cihazla S21'i mi karşılaştırıyorsun video konusunda :D

8K videoyu nerede kullanmayı düşünüyorsun? iPhone 11 de hem arka kamerada hem de ön kamerada OIS var. Bilmediğin konularda insanları yanlış yönlendirme.

Gerçekten de tost makinesi gibi çekiyormuş ya.

Havalı kelimeler ile laf salatasını bir kenara bırakmaya ne dersiniz?
Yok anlamıyorlar, iPhone 11 anlatmaktan bana fanboy dediler.
Aradaki fiyat farkına değer mi?Bence hayır.
Ben zaten al demedim ki, ilk mesajımı oku.
Tek etken işlemci mi? Öbür noktalarda zaten cazibesi yok.

S20 FE ile gayet rakip cihazlar.
Kamera diye bağırmaktan bir taraflarımi yırtıyorum ama.
Ben zaten onermedim kameraya laf eden elemana laf ediyorum, ilk mesajımı okuyun bunları okumadan.

Bataryaları denk bu arada. Hatta S20 FE 60 hz iken ayni sonuc. 120 hz olsa 11 almıştı bile 😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8K videoyu nerede kullanmayı düşünüyorsun? iPhone 11 de hem arka kamerada hem de ön kamerada OIS var. Bilmediğin konuda insanları yanlış yönlendirme.
Gel de anlat.

Yok anlamıyorlar, iPhone 11 anlatmaktan bana fanboy dediler.
Bir telefonun alınmamasını söylediğimizde onu direkt olarak kötü lanse etmişiz gibi muamele görüyoruz. Ne zaman sıkışsalar "fanboy" demekten kaçınmıyorlar.

Sanırım "fanboy" kelimesi onlar için kurtarıcı birşey olsa gerek 😆

Fotolardaki flu'yu ve düşük ışık perfomansını göz önünde bulundurmayı düşündünüz mü hiç ? Yine de siz bilirsiniz
Artık zorlamasan mı? 8K video çeken kaç telefon varda 4 yaşına girecek telefonda bunu arıyorsun? Objektif olup düzgünce tartışmaktan bu kadar mı uzaksın? Sana anlatabileceğim birşey yok, zaten olmamasını da tercih ederim.

iPhone 11 sıfır olarak alınmayacak bir cihaz. İkinci elde uygun fiyatta düşünülebilir. İkisi arasından Samsung S22. Ama oyun ve kamera kullanımında çok ısınan, pili yetersiz bir cihaz. Bu biraz abartı olabilir ama uygun olursa zorlayıp S23 al. Ya da S21 FE tercih de edliebilir.

8K videoyu nerede kullanmayı düşünüyorsun? iPhone 11 de hem arka kamerada hem de ön kamerada OIS var. Bilmediğin konularda insanları yanlış yönlendirme.
Bu arada bugünlerde S22 fanboyluğu değil, Apple haterlığı türedi 😂.

Buna hak verilir, S20 dengi bir cihaz olduğunu söyleyebilirim.
Ekran hariç S20’den daha iyi bir cihaz.

Bir telefonun alınmamasını söylediğimizde onu direkt olarak kötü lanse etmişiz gibi muamele görüyoruz. Ne zaman sıkışsalar "fanboy" demekten kaçınmıyorlar.

Sanırım "fanboy" kelimesi onlar için kurtarıcı bir şey olsa gerek 😆

Vallahi hacı şu soruya iPhone cevabı verecek olan kim ne varsa fanboydur :)

Niye zorlamayalım dediğimiz *flu ve düşük ışık performansını söylüyorum, 8K diyorsun hala, ona da 4 yaşında diye mi ağlanacaksın? Madem 4 yaşında niye öneriyorsun? Yukarıda yazdım "uzun ömürlü ya kanka" düşüncesine karşı düşüncelerimi tekrar okumanı öneririm, LCD panelle çamur gibi fotoğraflarınızla size iyi günler dilerim. "Olsun uzun ömürlü 4 senelik cihaz daha olsa 10 sene daha gider."

Geri
Yukarı