iPhone 11 Pro vs Samsung S22

em1rakar

Femtopat
Daha fazla  
Peki iPhone 11 Pro mu Samsung S22'i mi? Çok arada kaldım, 1 sene iPhone 6s, 1 senedir de iPhone X kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne aradığına bağlı değişir. Uzun süre iphone kullandım fakat benim için özgürlük daha önemliydi apk vs. o yüzden samsung note20 ye geçtim. ne istediğine bağlı değişir.

iPhone X'ten 11'e yükseltmenin hiçbir manası yok. iPhone 11 ve S22 ile karşılaştırmakta pek uygun değil. Bir telefon 2019'da çıktı, S22 ise 2022'de çıkış yaptı. Karşılaştırma olarak daha önce çok fazla konuda yazdım daha üşendim yazmaya. Tek verdiğim bilgi çıkış yılları.

iPhone X'ten 11'e yükseltmenin hiçbir manası yok. iPhone 11 ve S22 ile karşılaştırmakta pek uygun değil. Bir telefon 2019'da çıktı, S22 ise 2022'de çıkış yaptı. Karşılaştırma olarak daha önce çok fazla konuda yazdım daha üşendim yazmaya. Tek verdiğim bilgi çıkış yılları.

Nasıl manası yok anlatır mısın en önemlisi şarj hızlı bitmesi ile X den sonra çözüldü.

Nasıl manası yok anlatır mısın en önemlisi şarj hızlı bitmesi ile Xden sonra çözüldü.

Ayrıca 11 Pro S22'den daha fazla ekran süresi veriyor.

Nasıl manası yok anlatır mısın en önemlisi şarj hızlı bitmesi ile X den sonra çözüldü.

Ayrıca 11 Pro S22'den daha fazla ekran süresi veriyor.
iPhone X'i satacak, üstüne para koyacak ve 11 satın alacak. Değişim olarak ekran aynı kalacak, kamera çok küçük bir tık iyileşecek. Arka tasarımı değişecek ve ekran süresi de çok küçük bir oran da artacak. Üstüne para koyarak yapıyor bunu. Ha ayrıca iPhone 11 Pro'nun arka kasasının görüntüsü benim için rezalet.

Ona bakılırsa Nokia 3310 çok daha fazla ekran süresi veriyor. 2019 ve 2022 yılında çıkmış telefonları karşılaştırmanın mantığa uygun bir yanı bile yok.

Seçenek olarak S22 gibi güncel ve iPhone 13 dengi bir telefon varken gelecek sene güncelleme desteği bitecek telefon almanın mantığını sen söyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı