iPhone 11 Pro vs Samsung S22

Şu Samsung ve iPhone karşılaştırmalarından gına geldi. 2019'da çıkış yapmış bir telefonu tercih edebilir konu sahibi arkadaş.
Yıldan ziyade S22, SoC, ekran ve kamera yönleriyle dümdüz ediyor.
Buna rağmen 11 Pro diyenler fanboydur, o eleman da öyle zaten.
Tüm Android'ler 2 yıla kasiyormus ve her örnek verdiğinde başka bir cihazdan bahsediyor.

Bruh...

Eniştem S22 Ultra kullanıyor IPhone'a göre akıcılığı çok az fanboyluk da yapmıyorum Samsung S9+ Samsung Note 10 Lite kullandım S9 AMOLED yanığı kasma Note 10 Lite ısınma kendi kendine uygulamalardan atıyor kendi kendine internet kapatıyor.
2018 ve 2020 de çıkış yapmış 2 cihazdan bahsediyorsunuz. Ayrıca o cihazlar Super AMOLED kullanıyor.

Tüm Android'ler 2 yıla kasiyormus ve her örnek verdiğinde başka bir cihazdan bahsediyor.
İşte ekran ve kamera yönleriyle dümdüz etmesinin sebebi yıl farkı olabilir mi? iPhone 13 dengi bir telefon değil mi?

İşte ekran ve kamera yönleriyle dümdüz etmesinin sebebi yıl farkı olabilir mi? iPhone 13 dengi bir telefon değil mi?
iPhone 11, S21 FE'den kaliteli video çekiyor. Yıla yüklemek hatalı olur.
Diğer kamera yönleriyle S21 FE daha iyi.

Bruh...

Akıllı kardeşim kalibre edince düzeldi sorun bende böyle bir akıllı ne zaman cevap verecek diye düşünüyordum.

Kamera yonunde 13 Pro ayarinda, pilde XS ayarindadir muhtemelen. Bunun disinda evet, 13 denginde.

Eniştem S22 Ultra kullanıyor IPhone'a göre akıcılığı çok az fanboyluk da yapmıyorum Samsung S9+ Samsung Note 10 Lite kullandım S9 AMOLED yanığı kasma Note 10 Lite ısınma kendi kendine uygulamalardan atıyor kendi kendine internet kapatıyor.
Sacmalik, zirva… Varsayimlar uzerine konusmak kolay, S22 Ultra’nin akiciligi neyse 13 Pro’nun akiciligi da o, magazada falan kullansan anlayacaksin, hatta bu seneye bakacak olursan 14 Pro kullanicisi bile 120 Hz LPTO’da S23 Ultra’nin daha iyi oldugunu soyluyor, kendisi bu forumda.

Kendim de iPhone kullaniyorum bu arada.

IMG_0952.jpeg

Akıllı kardeşim kalibre edince düzeldi sorun bende böyle bir akıllı ne zaman cevap verecek diye düşünüyordum.
Açıkçası tüm Android'ler kasıyor diyen biriyle tartışmaya girmeyeceğim. Hadi kardeşim.
Kamera yonunde 13 Pro ayarinda, pilde XS ayarindadir muhtemelen. Bunun disinda evet, 13 denginde.

Sacmalik, zirva… Varsayimlar uzerine konusmak kolay, S22 Ultra’nin akiciligi neyse 13 Pro’nun akiciligi da o, magazada falan kullansan anlayacaksin, hatta bu seneye bakacak olursan 14 Pro kullanicisi bile 120 Hz LPTO’da S23 Ultra’nin daha iyi oldugunu soyluyor, kendisi bu forumda.

Kendim de iPhone kullaniyorum bu arada.

Eki Görüntüle 1883344
S22 Ultra akiciligi kötü diyen biri sence ciddi mıdır? Ya da gözü bozuktur.

Ne beklersin fanboydan yazık.
iPhone kullanan insanlar iPhone 11 ve S22 karşılaştırmasında bariz bir farkla S22'nin çok daha iyi olduğunu söylerken sizin bu kadar diretmeniz de...

Bu mesajınıza sonuna kadar katılıyorum.

iPhone kullanıcısı olarak S22’nin IPhone 13 ile denk bir telefon olduğunu biliyorum.
IMG_2765.jpeg

Geri
Yukarı