Elektronik Sennheiser ACCENTUM Wireless 6899 TL

Momentum 4 daha premium bir kulaklık. Malzeme kalitesi, sürücü büyüklüğü, ANC seviyesi, bataryası, mikrofon sayısı gibi konularda ACCENTUM'dan ayrışıyor. Her alanda kullanabilirsiniz ama bu modelin maalesef çantası yok. Çok sık seyahat ediyor ve ANC'ye önem veriyorsanız bütçenizi biraz arttırıp Sony WH-1000XM5 modelini almanızı öneririm. Momentum 4'den daha ucuz ve bilhassa ANC konusunda Momentum 4'den daha iyi.

Momentum 4 ile arasındaki fark nedir cok yönlü bir kulaklık arıyorum laptopta oyun film müzik her şeyde kullanırım ve cok sık seyahat eden biriyim çantalı bir model sanırım iyi olur.
Bende çok seyahat ediyorum ve çanta önemli Değil. Zaten çantaları kocaman oluyor. Genelde bir kitabın, tişörtün vs arasına koyuyorum bütün kulaklıklarımı.

Momentum 4 daha premium bir kulaklık. Malzeme kalitesi, sürücü büyüklüğü, ANC seviyesi, bataryası, mikrofon sayısı gibi konularda Accentum'dan ayrışıyor. Her alanda kullanabilirsiniz ama bu modelin maalesef çantası yok. Çok sık seyahat ediyor ve ANC'ye önem veriyorsanız bütçenizi biraz arttırıp Sony WH-1000xm5 modelini almanızı öneririm. Momentum 4'ten daha ucuz ve bilhassa ANC konusunda momentum 4'ten daha iyi.

Bütçeyi artirabilirim iş gereğide lazım zaten o yüzden kesenin ağzını mecbur açtım ama almışkende tam alayım uzun yıllar kullanayım kafasındayım bu kadar para verdikten sonra da pişman olmak istemiyorum haliyle ANC iyi olur ama önceliğim ses kalitesi ve her alanda kullanabilmem çanta benim için şart bu arada.

Momentum 4 daha premium bir kulaklık. Malzeme kalitesi, sürücü büyüklüğü, ANC seviyesi, bataryası, mikrofon sayısı gibi konularda ACCENTUM'dan ayrışıyor. Her alanda kullanabilirsiniz ama bu modelin maalesef çantası yok. Çok sık seyahat ediyor ve ANC'ye önem veriyorsanız bütçenizi biraz arttırıp Sony WH-1000XM5 modelini almanızı öneririm. Momentum 4'den daha ucuz ve bilhassa ANC konusunda Momentum 4'den daha iyi.
WH-1000XM4 ve WF-1000XM4 kullanıcısıyım. Kulaklarım büyük, kepçe kulaklıyım hatta. WH kulak kepçeme temas ediyor ve ağrıtıyor. Konfor olarak WF daha iyi diyebilirim. WH kulaklarımın etrafını tam saramadığı için de ANC negatif etkileniyor sanırım. WF'in ANC'sinden daha memnunum.

Tercih yaparken göz önünde bulundurmakta fayda var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı