Samsung S22 vs Xiaomi 12

678950

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. Geçen haftalarda açmış olduğum forumda S22 ve Xiaomi 12 cihazlarının iyi olduğu söylenmişti. S22 hakkında az çok bilgim var. Fakat Xiaomi 12 hakkında pek bilgim yok. Bu iki cihazdan birini alacak olsanız hangisi alırdınız ?

Merhaba arkadaşlar. Geçen haftalarda açmış olduğum forumda S22 ve Xiaomi 12 cihazlarının iyi olduğu söylenmişti. S22 hakkında az çok bilgim var. Fakat Xiaomi 12 hakkında pek bilgim yok. Bu iki cihazdan birini alacak olsanız hangisi alırdınız?

Tabii ki de S22 alırdım Xiaomi alınmaz.

S22 tekler Xiaomi alınmaz.

Xiaomi üst modellerini kullandım güzeller ama Samsung kalitesini vermiyor. Bu yüzden herkes s22 demiş ancak onunda pili çok kötü. S23 ile arasında fiyat farkına fazlasıyla değecek fark var. Bütçe çıkabilirsiniz s23 öneririm.

Snapdragon 8 gen 1 işlemcisi tıpkı Exynos'lar gibi doğrudan Samsung tarafından üretilen bir yonga olduğu için ısınmadan fazlası ile nasibini almış bir işlemci. Aslında pek çok marka bu işlemciyi çeşitli soğutma çözümleri ile nispeten stabil tutabilmişken özellikle S22 modelinde ısınma, stabilite ve pil tüketimi ile alakalı ciddi sorunlar olduğunu duyuyorum ki bu sorunların sadece video izlerken bile yaşandığını belirtenler var. Ben S20 FE almadan önce S22'yi istiyordum, bu sebepten eledim. Pek çok yerde de S22'nin bu konu ile alakalı çok fazla şikayet aldığını görebilirsiniz. Haricinde bene göre tasarımı, boyutu ve kamera performansı ile bence hoş bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı