Samsung S22 vs Xiaomi 12

Ben kendi görüşümü söylemek istiyorum. S22 küçük bir cihaz. Ve telefoncularda aksesuarı daha kolay bulunabilir. Keza 2.el de satarken marka değeri olarakta kolayca satılabilir. Ancak pili yetmiyor ve ısınıyor gibi yorumlarla çok karşılaşıyorum. Samsung sevsem bile istemsizce artık bu cihazı alacağım derken bile çekiniyorum. Xiaomi 12 de ise daha hızlı 67w şarj, 68 milyar renk, ldac ses kodu gibi küçük detaylar bu cihazı sevmeme neden oldu.

Hangisi için söylediniz anlamadım?

S22 için söyledim dökümü berbat bir SoC Samsung üretimi zaten kendisi hadi başka markalar bu işlemciyi soğutmayla kullanıyor ama yine yetmiyor çok ısınan bir işlemci ey Samsung sen neyine güveniyorsunda soğutma koymuyorsun hem soğutma yok hem alev topu gibi bir işlemci hem de kasa 6.1 inç muhteşem bir üçlü çıkıyor ortaya anlayacağınız.

@ScarlettJohansson anca gülücük atarsın zaten Redmi kullanıyor sonra gelip amiral gemisine laf atıyor 🤣

S22 için söyledim dökümü berbat bir SoC Samsung üretimi zaten kendisi hadi başka markalar bu işlemciyi soğutmayla kullanıyor ama yine yetmiyor çok ısınan bir işlemci ey Samsung sen neyine güveniyorsunda soğutma koymuyorsun hem soğutma yok hem alev topu gibi bir işlemci hem de kasa 6.1 inç muhteşem bir üçlü çıkıyor ortaya anlayacağınız.

@ScarlettJohansson anca gülücük atarsın zaten Redmi kullanıyor sonra gelip amiral gemisine laf atıyor 🤣
Xiaomi 12 daha mı iyi diyorsunuz yani S22 ye kıyasla ?

Yeni konular

Geri
Yukarı