Samsung S23 alınır mı?

Hocam siz yaklaşık 1-1.5 aydır forumda aynı konuları açıp aynı soruları sorup duruyorsunuz? Her konunuzu okuyorum verilen cevaplara bakıyorum. Tam olarak S23 ten ne bekliyorsunuz sizi hangi cevap tatmin eder?
Haklısınız, öyle çok sık telefon alan biri olmadığım için merak ettiğim ve takıldığım bazı noktalar var. O yüzden soruyorum.

Haklısınız, öyle çok sık telefon alan biri olmadığım için merak ettiğim ve takıldığım bazı noktalar var. O yüzden soruyorum.
Tabi anlıyorum hocam bir itirazım yok. Takıldığınız nokta sadece sosyal medya fotoğraf kalitesiyse fotoğrafta hiçbir fark yok sadece videoda ufak bir kalite düşüşü oluyor. Bu fiyatta alabileceğiniz iPhone 13 ün kamerasından daha iyi bir kameraya ve donanıma sahip zaten. Yani bu cevaplar daha önce de verilmiş o yüzden başka kafanıza takılan yer varsa sorun.

Tabi anlıyorum hocam bir itirazım yok. Takıldığınız nokta sadece sosyal medya fotoğraf kalitesiyse fotoğrafta hiçbir fark yok sadece videoda ufak bir kalite düşüşü oluyor. Bu fiyatta alabileceğiniz iPhone 13 ün kamerasından daha iyi bir kameraya ve donanıma sahip zaten. Yani bu cevaplar daha önce de verilmiş o yüzden başka kafanıza takılan yer varsa sorun.
İşletim sistemi değişeceği için pişman olur muyum? Bir de galiba Playstore’da reklam çıkmaya başlamış galiba. Technopat’ın Instagram sayfasında gördüm.

Ha bir de bu shutter lag sorun yapar mı?
En son blurlu fotoğraflar çektiği söyleniyordu S23’ün. Düzeldi mi?

Hocam S23 geri dönütlerinizi alabilir miyiz? Sosyal medya kullanımında fotoğraf kalitesi düşüyor mu? Eksileri ve artılarını yazar mısınız telefonun?

Tek kelimeyle süper bataryasının 3 gün dayandığını gördüm fotoğraf kalitesi hızı falan bayağı iyi bence Samsung'un bu serisi çok satacak.

Kamerasında odak sorunu olduğu söyleniyordu. O sorun çözüldü mü?
Evrak, kağıt gibi çekimler yapıyor isen sensörün büyüklüğünden dolayı odak kağıdın ortasında oluyor kenarlar blurlu oluyor uzaktan çekip yakınlaştırma yapman gerekli. Eğer seni için evrak taratma gibi şeyler önemli ise uzak dur. Normal fotoğraflarda sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı