Samsung S23 zam geri çekildi

Merhabalar, son cevabın üstüne biraz vakit geçmiş ama S23+ modelini satın alanlara bir sorum olacak. S23+ Hepsiburada veya Turkcell'in kendi perakende marketi dışında hiçbir kanaldan temin edilemiyor. Hepsiburada'daki stoklar güvenilir mi? Garantili mi? Ve yurt dışı mı yurt içi mi yani bu stoklar nasıl sağlanmış bu satıcılar tarafından? Ona göre bilip almak isityorum. S9+ modelinden geçiş yapacağım için S23'ü de elde inceledim biraz küçük geldi ekranı.

@Stormcaller hocam düz S23 ile S9+ neredeyse aynı boyutta. Bence pil harici gerek yok. Ben kendim Ultra kullanıyordum düz modele geçtim sonra. Ekranı küçük değil bence ideal. Tercih sizin.

Merhaba, son cevabın üstüne biraz vakit geçmiş ama S23+ modelini satın alanlara bir sorum olacak. S23+ Hepsiburada veya Turkcell'in kendi perakende marketi dışında hiçbir kanaldan temin edilemiyor. Hepsiburada'daki stoklar güvenilir mi? Garantili mi? Ve yurt dışı mı yurt içi mi yani bu stoklar nasıl sağlanmış bu satıcılar tarafından? Ona göre bilip almak isityorum. S9+ modelinden geçiş yapacağım için S23'ü de elde inceledim biraz küçük geldi ekranı.

Satıcıdan satıcıya değişir hocam gidip de Hamdi telefon (örnek) gibi bayilerden almıyorsanız bilindik yerlerden alıyorsanız bir sorun yaşamazsınız resmi satıcılardan almaya özen gösterin Hepsiburada, MediaMarkt, Teknosa, Trendyol vb. Gibi satıcılardan bakın.

@Stormcaller hocam düz S23 ile S9+ neredeyse aynı boyutta. Bence pil harici gerek yok. Ben kendim Ultra kullanıyordum düz modele geçtim sonra. Ekranı küçük değil bence ideal. Tercih sizin.
Hocam Ultra'dan baz modele geçmenize neden olan sebep nedir? Boyutu ve ergonomisi mi? Bir de Samsung Store'a S23+'ın stokları gelir mi sizce bu saatten sonra?

Hocam Ultra'dan baz modele geçmenize neden olan sebep nedir? Boyutu ve ergonomisi mi? Bir de Samsung Store'a S23+'ın stokları gelir mi sizce bu saatten sonra?
Ultra modelinden çok memnundum ama işte çok hareket ediyorum ve telefondan kons. attığım için hep yanımda. Taşıması zor oluyordu. 6.1 inç gayet yeterli. Stoklar ne olur bilmiyorum.

Aslında S24 serisi Snapdragon ile gelirse almak daha mantıklı gibi geldi şu an bana. Çok acil bir değişim ihtiyacı da yok dolayısıyla 24 serisini beklemeyi düşünmüyorum değil. Benim en önem verdiğim kısım da güvenlik güncelleme desteğinin vadesi olduğu için daha makul sanki.

Aslında S24 serisi Snapdragon ile gelirse almak daha mantıklı gibi geldi şu an bana. Çok acil bir değişim ihtiyacı da yok dolayısıyla 24 serisini beklemeyi düşünmüyorum değil. Benim en önem verdiğim kısım da güvenlik güncelleme desteğinin vadesi olduğu için daha makul sanki.
Gelmesine gerek kalmadan S23 serisi alınabilir zira TR'ye Exynos ile gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı