Samsung S23 Ultra alınır mı?

Bütçe
50000 TL
Hocam akıcı bir ekrana bakması gerçekten göze çok iyi geliyor, sosyal medyada dolaşırken bile. Bilgisayarımdan biliyorum, ayrıca şu an kullandığım telefon 90Hz. ve güncel satış fiyatı 20000TL. Fanboy değilim fakat gerçekçi olmak gerekirse S23 Ultra'nın rakibi İphone 14 Pro Max, ki 15 Pro Maxi geçtiği noktalar var. Ama arada 2 kat fiyat farkı olduğu için mantıksız geliyor. Düz İphone almaya kalksam da birçok düşük fiyatlı Android cihaz en az 90hz destekliyor. Pro Max modelleri ve Ultra serisi özellik bakımından aynı iken fiyat bakımından 2 kat farka sahip olmasaydı dişli bir karşılaşma olabilir hatta İphone tercih edebilirdim.
Bende her ne kadar iPhone fanı olsam da bir bakıma dedikleriniz doğrudur. özellik kısmında S serisi iPhone'u her türlü alıyor. dediğiniz gibi akıcılıkta önemli. :) şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Bende her ne kadar iPhone fanı olsam da bir bakıma dedikleriniz doğrudur. özellik kısmında S serisi iPhone'u her türlü alıyor. dediğiniz gibi akıcılıkta önemli. :) şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
Teşekkür ederim hocam eksik olmayın :) Burada üzücü olan kısım, yurt dışı fiyatlandırmasına baktığımızda Samsung ve Apple neredeyse eşit fiyatlara satılıyor. Ülkemizde iPhone prestij göstergesi olarak geçiyor ve insanlar bu telefonu almak için kredi bile çekiyor. Sanırım Apple bu yüzden olur olmadık zamlar yapıyor. Telefona özellik bakımından yaklaşıyorsak Türkiye'de almak mantıksız kalıyor. Apple kendi işletim sistemine sahip olmasının avantajı ile çok hoş bir telefon ama kaç para yaparlarsa yapsınlar insanlar yine de aldığı için bazı şeyleri önemsemiyorlar..

Teşekkür ederim hocam eksik olmayın :) Burada üzücü olan kısım, yurt dışı fiyatlandırmasına baktığımızda Samsung ve Apple neredeyse eşit fiyatlara satılıyor. Ülkemizde iPhone prestij göstergesi olarak geçiyor ve insanlar bu telefonu almak için kredi bile çekiyor. Sanırım Apple bu yüzden olur olmadık zamlar yapıyor. Telefona özellik bakımından yaklaşıyorsak Türkiye'de almak mantıksız kalıyor. Apple kendi işletim sistemine sahip olmasının avantajı ile çok hoş bir telefon ama kaç para yaparlarsa yapsınlar insanlar yine de aldığı için bazı şeyleri önemsemiyorlar..
Kesinlikle dediğiniz gibi, apple azıcık özelliklere önem verse alınmayacak telefon değil. benim telefonda fazla işlemlerim olmadığından dolayı apple tercih ediyorum. hem kullanımı hem de dediğiniz gibi işletim sistemi bana çok daha iyi geliyor. birisinin işlemleri fazla ve ağırsa kesinlikle özelliklerine dikkat etmesi gerek. günümüzde maalesef sırf apple'ın reklamı iyi diye adı var, sanı var diye koşup hemen alıyorlar.

Geri
Yukarı