Çözüldü Samsung S23 Ultra klavye değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Unknown0

Hectopat
"Ç, ö, ş, ğ " gibi harfler eski telefonumda C'ye O'ya basılı kalınca geliyordu, yeni telefonumda klavye ayarlarında her yeri gezmeme rağmen bulamadım nasıl bunu değiştirebilirim?

Çözüm
Ayarlar > Genel Yönetim > Samsung Klavye Ayarları > Diller ve Türler > Türkçe'nin üzerine tıklayıp Türkçe Qwerty seçin.
Ayarlar > Genel Yönetim > Samsung Klavye Ayarları > Diller ve Türler > Türkçe'nin üzerine tıklayıp Türkçe Qwerty seçin.

Çözüm
Ayarlar > genel yönetim > Samsung klavye ayarları > diller ve türler > türkçenin üzerine tıklayıp Türkçe QWERTY seçin.

Yok zaten onda şu anda ve sağda Türkçe karakterler var bunu C ye basılı tuttuğumda ç yapacak şekilde değişemez miyim o klavye türlerine baktım tek tek hiçbirinde yok.

Ayarlar > genel yönetim > Samsung klavye ayarları > diller ve türler > türkçenin üzerine tıklayıp Türkçe QWERTY seçin.

Aynı yerden birkaç kurcalama daha yaptım sade QWERTY yapınca oluyor teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok zaten onda şu anda ve sağda Türkçe karakterler var bunu C ye basılı tuttuğumda ç yapacak şekilde değişemez miyim o klavye türlerine baktım tek tek hiçbirinde yok.

Aynı yerden birkaç kurcalama daha yaptım sade QWERTY yapınca oluyor teşekkür ederim

Yanlış anlamışım pardon.

Yeni konular

Geri
Yukarı