Samsung S23 vs iPhone 13

Ahahahah. Her zaman aynısı. Ne zaman Apple desem herhangi bir forumda hemen android'ci tayfa atlıyor.
Android'ci falan degilim dostum. iPhone 12 kullaniyorum, gayet de memnunum.
Apple'ın çok satmasının sebebi var. Millet telefonunu sadece manzara çekmek için almıyor loş ışıkta ön kamera açın bakalım S23'ün performansı nasılmış?
Ekran Görüntüsü (36).png

Ekran Görüntüsü (37).png

Ekran Görüntüsü (38).png

Ters isikta aydinlatma becerisi olmayan iPhone 14 bile S23'e gore rezil rusva cekerken 13 mu daha iyi cekecekmis? GPU'da %60 fark var, CPU'da ise daha az guc tuketip benzer sonuclari veriyor, bu direkt daha uzun kullanim omru demek.
İkisi aşağı yukarı aynı telefon.
S23 ile 14 Pro asagi yukari ayni, 13 degil. :D

Ahahahah. Her zaman aynısı. Ne zaman Apple desem herhangi bir forumda hemen Android'ci tayfa atlıyor. Apple'ın çok satmasının sebebi var. Millet telefonunu sadece manzara çekmek için almıyor loş ışıkta ön kamera açın bakalım S23'ün performansı nasılmış? Tartışmak istemiyorum hacı ben. İkisi aşağı yukarı aynı telefon. İsteğe bağlı durum Apple ve Samsung burada. Özellik olarak çok bir fark yok. iPhone 13 kötü bir cihaz değil ama S23'te fiyatını hak etmiyor. 30K verilmez o cihaza.

S23 Plus Samsung Türkiye resmi fiyatı 44999 TL.
S23 Plus cihazı ön siparişle şubat ayında 26100 TL'ye satın aldım.
iPhone 13 2021 cihazı Apple A15 Bıonıc işlemcili bir telefon.
S23 ve S23 Plus Kamera olarak 50 MP ve en gelişmiş kamera lensine sahip.
Ve 2023 teknoljisine sahip cihazlardır.
Kaldı ki sen 2021 cihazının kamerasıyla S23'ün kamerasını aynı tutuyorsun.
Çok saçma bir mukayese etme olur bu.

Kullanmadığım demedim ki? Kuzenim telefonunu bir gün kullanma fırsatı buldum. Ayrıca ben demedim ki hemen aldık ben kullandım diye? Beraberdik ve telefonları 1 günlüğüne takas yaptık.

Burada arkadaş hemen yargılamış. Ben cihazı kullandım dostum. Asıl siz gözünüz kapalı cihaz önermeyi ne zaman keseceksiniz? iPhone 13 kötü değil diyorum hale S23 diye dayatıyorsunuz. Kimse iPhone 13'ün çok rahat 8 saat ekran açık süresi verdiğinden bahsetmiyor bile. Açıyorsunuz kağıt üzerinde bakıyorsunuz mAh değeri yüksek mi? Yapıştır daha iyi. RAM fazla mı yapıştır daha iyi. Kamera MP fazla mı yapıştır daha iyi. Sadece manzara çekilerek kamera kıyaslanmaz. Boşuna iPhone'lar bu kadar satılmıyor.
iPhone 13'e kötü telefon demedim ben de. İkisi arasında S23 önde diyor burada herkes. Kim mAh değerine göre telefon önermiş? Yine genelleme yapıyorsunuz.

Kamera karsilastirmalarini, SoC karsilastirmalarini ve panel karsilastirmalarini izlemek bedava. S23, 14 Pro'dan iyi demiyorum ama daha telephoto lensi dahi olmayan, 60 Hz, GPU'da 8 Gen 1'den geri kalan A15 Bionic ve 13 Pro sensorlu iPhone 14'ten cok daha iyi bir cihaz oldugu asikar.

Kamera karsilastirmalarini, SoC karsilastirmalarini ve panel karsilastirmalarini izlemek bedava. S23, 14 Pro'dan iyi demiyorum ama daha telephoto lensi dahi olmayan, 60 Hz, GPU'da 8 Gen 1'den geri kalan A15 Bionic ve 13 Pro sensorlu iPhone 14'ten cok daha iyi bir cihaz oldugu asikar.

Hocam ayrıca S23 için Expert RAW desteği geldi Google Play'den kurup denenebiliyor.

İyi sosyaller. Konu daha önce açılmış fakat güncel yorumları merak ettim, ayrıca ikisinden birini tercih edeceğim gibi görünüyor. Ne düşünüyorsunuz?
Güncel yorumlar S23'ün lehine zaten. Apple TR dolar kuru biraz oynasa güncelliyor siteyi, S23 ise özel fiyatlandırmaya sahip. Keza zaman geçtikçe ikinci elde S23'ün daha uyguna bulunma ihtimali de artıyor. Şüphesiz S23.

Geri
Yukarı