Samsung S23B550V Kullanıcı İncelemesi

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Yeni aldığım Samsung S23B550V monitör ve incelemesi :

Kendime ait güzel kasa şu an serviste bu yüzden daha kötü bir bilgisayarda çektim videoyu. VGA'dan göüntü aldım.

İzlenimlerim şunlar :D

1-Kesinlikle monitörün büyüklüğü çok iyi. Büyük ekran döner ekmekten daha iyi bir şey bunu farkettim :D
2-Renkleri çok ama çok canlı gösteriyor. LCD monitörden çok daha canlı .
3-LCD monitördeki beyaz ekran gri gibi geliyor şuan bana.
4-Ses kalitesi kötü olur diye düşünüyordum ama gayet tatmin edici düzeyde . Kulağa çok hoş gelen bir sesi var.
5-Dokunmatik tuşları gayet güzel ve karmaşık değil. Telefon bağlama ve ekranı bölme özelliklerini şahane biçimde çok sevdim.
6-Çok şık bir monitör. Ekranın köşelerinde beyaz saydam bir tabaka var ve diğer 2 ucu parlak siyah renkte. Monitörü şık yapan bu obje bence.

Bu arada monitörle beraber gelenler şunlar :

• 1 adet VGA-VGA kablosu.
  • 1 adet ses girişi için 2 uçlu jak kablosu.
  • MHL yani telefon-monitör bağlanma kablosu.
  • Güç kablosu ve bataryası.

HDMI kablosu olsa iyi olurdu. Tabi bende var HDMI kablosu.

Canlı renklerden kastım şu: Hiç bu kadar canlı bir gün batımı görmemiştim :D Tabi ben resmi kötü çektim. Çok daha net ve canlı aslında.

Bu da odamda monitörü konumlandırdığım yer. Gerçekten her ortama yakışıyor monitör.

Bu da ses ve görüntüsü hakkında bilgi veren kısa bir video. Telefonun çekim kalitesi berbat :D Daha iyisini kasam gelince çekeceğim.
Bilgisayar yavaş bu yüzden 1080 pikselde videoları açamadım. Görüntüyü kötü sanmayın :D Mutteşem bir görüntü kalitesi var :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok daha iyi bir incelemeyi daha iyi bir ekipman ile kasam gelince yapacağım. Özellikle oyunlar ve filmlerdeki performansı üzerinde yoğunlaşacağım.

Başkasının evinde yaptığım için fazla rahatsız etmek istemedim ondan dolayı bu videoyu kısa kestim :D

- - - Güncellendi - - -

Tabi böyle bir monitörü alıyorsanız iyi de bir ekran kartınızın olması gerektiğini unutmamalısınız.
HD çözünürlükte güncel oyunları ultra ayarda oynamak isterseniz 7800 serisi bir ekran kartını öneririm.

Bende şuanda bulunan 6850 yetersiz kalacak gibime geliyor açıkcası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Mert kardeşim :D Bende sana kopuyorum :D :D
Recep abi bu lafının üzerine monitörün tüm parçalarını kutusuna koydum ve kutuyu da dolabın üzerine koydum.
Döner ekmek yerken döner, uçup monitörü delmesse bir sorun olmaz diye düşünüyorum.
Amcamların bilgisayar yadigar. Bu siteye girene kadar ne dualar ettim bilseniz. Bilgisayarın BIOS menüsünü açsam bilgisayarı çökertiyor zannederler :D

Bu arada ceza almıştım ondan cevap yazamadım bir süre.

Bu hafta içinde anakartım kesin olarak geliyor. Hayat benim için yeni başlıyor diyebilirim :D

Bu monitör ile mario bile oynarım ben.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı